Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія ділянки Київ ціна

Склад ґрунту, його міцність, а також рівень і поведінку ґрунтових вод – це та інформація, яка необхідна для початку будь-яких робіт на земельній ділянці, особливо якщо мова йде про будівництво. Заглянувши в надра землі, фахівці зможуть сказати, чи варто починати масштабні роботи або краще відмовитися від цієї затії. А якщо варто, в яку суму це виллється. Адже є ділянки, які всіма своїми якостями розташовують до масштабних і складних робіт, до будівництва. А є така місцевість, зведення будівель на якій не представляється можливим, і ніякі заходи і попередні роботи не зможуть виправити ситуацію. Всі ці моменти допоможе усвідомити геологія ділянки Київ.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геология участка Киев цена

Якщо вам необхідна геологія ділянки в Києві, ціна робіт буде залежати від таких факторів – площа земельної ділянки, масштаби передбачуваної будови, призначення ділянки або будівлі, що зводиться. Знаючи ці дані, фахівці можуть скласти перелік робіт, які їм необхідно провести, щоб отримати максимально повні відомості про цю ділянку.

Щоб зрозуміти деякі характерні особливості ділянки, інженерам-геологам з багатим досвідом досить візуально оглянути територію. Вже після першого погляду на неї вони зможуть виділити деякі характерні особливості. Наприклад, якщо ділянка розташована на схилі, то перш ніж приступити до будівництва, потрібно провести підготовку землі – вирівняти деякі місця. Якщо це неможливо, то проект потрібно складати з урахуванням рельєфних особливостей, підбирати відповідний вид фундаменту і його зміцнення. А ось території поблизу водойм чекає інша біда – можливі затоплення.

Але навіть якщо ваша ділянка ідеально рівна і ніяких ставків або озер поруч немає, то замовити геологію ділянки київ все одно варто. Адже під відповідним рельєфом може ховатися зовсім недружній грунт і агресивні грунтові води.

Геологічні вишукування Київ вартістю від 3000 грн проводяться за кількома напрямками:

  • візуальне іс складу і рівня ґрунтових вод,
  • слідування території та рельєфу;
  • дослідження ґрунту за різними параметрами – тип, склад, витривалість, міцність, схильність до деформацій і інші характеристики;
  • вивчення водних об'єктів –
  • а також хімічного складу питної води.

Геологія і геодезія Київ і область, ціна

Всі ці напрямки досліджуються комплексно в ході проведення інженерно-геологічних вишукувань. Щоб зрозуміти рельєфні особливості, потрібно оглянути територію візуально або спертися на дані геодезичних процедур, які також проводяться на передпроектній стадії. А от вивчити грунтові води і більшість особливостей самого ґрунту можна через забір зразків і їх геологічне лабораторне дослідження Київ. Забір зразків виконується через буріння свердловин. Зробивши кілька свердловин у грунті в різних місцях досліджуваної території, беруться проби всіх ґрунтових шарів, які потім досліджуються в лабораторних умовах. З цих свердловин забирається і проба води для аналізу.

В лабораторії зразки досліджуються за всіма параметрами, які можна перевірити таким способом. Для цього використовуються спеціальні прилади, тестери. А повноту кінцевого звіту може забезпечити пересувна лабораторія, за допомогою якої фахівці компанії ТОВ “Гільдія Інжиніринг” проводять необхідні дослідження прямо на ділянці. Підсумковий звіт буде містити всі відомості, отримані в ході досліджень, викладених у вигляді таблиць і схем, а також рекомендацій щодо проведення робіт з урахуванням геологічної специфіки.

Коментарі та запитання:


Ліліана
Київська область, геологія для приватного котеджу.
Гильдия Инжиниринг
Можемо запропонувати геологічні вишукування для 1-2 поверхових будинків площею до 150 м2:
-Ручне або механізованне буріння ТРЬОХ свердловин глибиною до 8м;
-Відбір зразків грунта для лабораторних досліджень;
-Лабораторні дослідження відібраних зразків;
-Підготовка науково-технічного звіту з наданням фізико-механічних властивостей грунта та геологічними розрізами;
-Надання рекомендацій по типу фундаменту.
 По ціні від 8000 грн. По строках до 14 днів.

Дмитро
Добрий день.
Планується прибудова до приміщення, майбутній ресторан. Площа 100 кв., без підвалу.
Яка ціна геології і топозйомки? м. Київ, вул. Ахматова.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Дмитро!
Вартість комплексу послуг складає 10000 грн. Буде виконане буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів, відбір зразків грунту та проведення топографічної зйомки м 1:500. Через 5 робочих днів Вам буде наданий топографічний план ділянки у заданному маштабі. Орієнтовно через 3 тижні, по закінченню лабораторних досліджень, Вам буде надано геологічний звіт.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення