Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія ділянки вартість

Надання попередніх даних про грунти протягом доби після буріння за бажанням клієнта!

Перед будь-яким значним будівництвом важливо провести геологію ділянки, вартість її буде різною, в залежності від складності побудови, складності інженерно-геологічних умов. До геологічних факторів входять: склад і залягання ґрунтів, фізичні та механічні властивості, процесів, що протікають в землі. Також велику роль відіграють фільтрівні під землею грунтові води. Останнім часом до всього цього додаються техногенні впливи, вони інтенсивно прискорюють протікання у надрах небезпечних процесів. Наприклад, якщо раніше кілька десятків років тому десь було відносно спокійно і стабільно, то останнім часом природні процеси виникають все частіше і частіше.

Тому перед тим, як почати будувати будинок, котедж важлива геологія ділянки. Ціна буває різною в залежності від різних факторів. Ціна для невеликих об'єктів може бути стандартною. Геологія ділянки може дозволити визначити характеристики ґрунту, води, протікаючі процеси. На основі цих відомостей можна правильно розрахувати фундамент. Часто грунти бувають дуже складні – тоді необхідна їх попередня обробка. Все це дозволяє експлуатувати об'єкти довго, без серйозних проблем.

>Вартість геології ділянки може бути менше, якщо замовляється кілька об'єктів. Або коли буріння з відбором ґрунту, у якого порушується структура, якщо пробурюється менше свердловин. Зазвичай так економлять на геології. Але через це ґрунти та інженерно-геологічні процеси не бувають вивчені детально, у всіх подробицях. Породи в таких випадках змінені порівняно з тими, які залягають в природному стані. Тому може бути щось не враховано під час проектування.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Коли робиться геологія ділянки, вартість якої від 3000 грн може включати і геодезичну, топографічну зйомку. Вони потрібні для створення топографічної основи, яка потрібна для проектування. Також у подальшому після проведення геологічних вишукувань, після створення проекту, дані зйомки необхідні для будівельних робіт. Перед бурінням топограф проводить зйомку місцевості, зміни рельєфу, що знаходяться поруч з ділянкою будівлі і споруди, різні комунікації. Потім в камеральних умовах все це аналізується. Плануються для буріння свердловини. Без такої зйомки можливе пошкодження підземних трубопроводів, кабелів при бурінні, або при транспортуванні.

Коли проводиться геологія ділянки, ціна досліджень включає в себе: буріння, лабораторію, написання звіту. Коли об'єкт складний, або коли складні геологічні умови – матеріали геологорозвідки ще повинні пройти державну експертизу. Ціна може збільшитися, якщо ділянка розташована далеко, якщо немає під'їзних шляхів. Тоді, можливо, потрібно буде прокласти ґрунтову дорогу, підготувати майданчик для буріння.

Вартість геології ділянки може бути знижена, якщо поруч з ділянкою вже проводилися вишукування. І дані зі звіту використовуються і під час вивчення цієї ділянки. Але геологія може змінюватися на незначній відстані від вже вивченої місцевості. Тому повністю покладатися тільки на архівні матеріали по довколишніх об'єктів не варто. Тим більше, що з плином часу майже повсюдно змінюється режим підземних вод. Вони піднімаються і вологими стають грунти, які залягають на незначній глибині. Їх фізико-механічні властивості сильно змінюються. Виникають такі явища, як підтоплення, просідання ґрунту, осипання схилів. Ґрунти стають нестійкими. У таких випадках рекомендується проводити періодичний геологічний і гідрогеологічний моніторинг на великих ділянках - щоб знати закономірності протікання інженерно-геологічних процесів в часі.

Геологічне вивчення ділянки дозволить вибрати правильний фундамент вашого будинку, детально вивчити протікаючі в землі геологічні процеси. Це допоможе уникнути руйнування будівлі. Для проведення таких досліджень ви може скористатися послугами нашої фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Надія
Доброго дня. Чи є можливість замовлення експертизи земельної ділянки для будівництва на предмет відсутності протипоказів побудови підземного паркінгу? Якщо так, яка орієнтовна вартість? м.Вінниця. Спробую пояснити мету експертизи. Звертаюся   від жителів мікрорайону біля нас планується напівзаконна забудова, поблизу підземна річка, сусіднім будинкам було відмовлено в будівництві підземного паркінгу. Тому підняли питання про проходження незалежної експертизи).
Гильдия Инжиниринг
Можемо запропонувати геологічні вишукування.
Мінімальний обсяг буріння 2 свердловини глибиною  20 метрів, або  на 5 метрів нижче запланованої глибини фундаменту паркінгу.
У звіті наш фахівець вказує які грунти у Вас на ділянці та дає рекомендації по типу фундаменту. Якщо зустрінемо грунтові води, то хімічний аналіз теж робимо. По вартості навскидку 50000грн.

Анатолій
Скільки коштує комплекс вишукувань для будівництва?? Яка вартість геології і що входить у цю вартість? Що необхідно для замовлення?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анатолій. Акційна вартість за комплекс вишукувань складає 8000 грн. Перелік робіт, які будуть виконані на ділянці:
1. Проведення геології ділянки (буріння 2-3 свердловин до 8 метрів, лабораторний аналіз зразків грунту);
2. Здійснення топографічної зйомки ділянки;
3. Винесення меж ділянки на місцевості.
Після закінчення робіт, Ви отримаєте:
1. Звіт про геологічні дослідження з графічними додатками;
2. Топографічний план ділянки м 1:500;
3. Акт винесення меж ділянки
Для замовлення послуг зверність за телефоном вказаним на сайті або напишіть на ел.адресу. Спеціалістам необхідний кадастровий номер ділянки та доступ до ділянки для виконання робіт. 

Єгор
Доброго дня. А як вирахувати глибину і кількість свердловин для геології на ділянці?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Єгор. З'ясувати кількість свердловин можна саме за допомогою геологів. Спеціалісти, що проводять геологічні вишукування, враховують габарити проектованої будівлі, розміри ділянки під будівництво, дотримуються всіх нормативних вимог та державних стандартів. Зазвичай, при будівництві будинку, для розкриття всіх грунтів, які піддаються впливу споруди, достатньо 2- 3 свердловини. Їх параметри розраховуються з урахуванням проекту.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення