Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геология в будівництві

Надання попередніх даних про грунти протягом доби після буріння за бажанням клієнта!

Інженерна геологія в будівництві у наш час дуже затребувана. Вона потрібна для успішного оформлення проекту і для контролю над прогресуванням геологічних процесів на ділянці. При створенні проекту будівлі співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» виконують повний комплекс геологічних робіт. Геологія ділянки в будівництві так необхідна через те, що найчастіше створюються великі споруди, які суттєво впливають на інженерно-геологічне середовище.

Геологія в будівництві

Геологія для будівництва починається з детального вивчення місцевості і даних попередніх досліджень. Такі матеріали є для всіх майданчиків з забудовою. На ділянці землі визначають наявність різноманітних форм рельєфу, які можуть вплинути на об'єкт. Визначається кут нахилу майданчика, так як це варто враховувати при створенні проекту. З'ясовують наявність водойм та підземних вод.

На місцевості бурять свердловини, найчастіше невеликого діаметру – вони потрібні тільки для відбору проб породи. На ділянці роблять не менше двох свердловин, однак, може бути і більше. Фахівці вирішують це питання з урахуванням поставленого завдання і даних по рекогносцировці. Свердловини бурять на строго визначену глибину, щоб розкрити всі ваші породи. Глибина буріння розраховується досить точно, так як від обсягів зробленого буріння залежить вартість геологічних вишукувань. Однак глибина свердловин повинна захоплювати всю зону впливу об'єкта. В іншому випадку грунти, які не були досліджені, можуть деформуватися. Якщо це не було передбачено, то такий варіант може призвести до аварій.

Вартість геологічних вишукувань від 5 900 грн за виїзд

З кожної свердловини відбираються зразки. Проби вилучаються з кожного шару породи, по кілька штук з кожного. Якщо шар має більшу потужність, то кількість зразків збільшується. Геологія ділянки в будівництві не обмежується лише польовими роботами. Всі зразки маркуються і передаються в лабораторію. Там визначають фізико-механічні властивості. З цих даних робляться висновки. Досить часто до початку спорудження над ґрунтами потрібно проводити додаткові дослідження. Це допомагає їх ущільнити до потрібного стану – щоб вони були відповідною основою для інженерного об'єкта. Геологія для будівництва повинна застосовуватися в будь-якому випадку – при будівництві приватного будинку або великого промислового об'єкта, при роботах на порожній території або забудованій.

Інженерна геологія в будівництві передбачає детальне дослідження підземних вод, якщо вони потрапляють в межі території. Це дає можливість фахівцям зробити висновки та підготувати рекомендації щодо типу фундаментів та їх захисту. Багато які грунти мають досить специфічні характеристики і можуть їх дуже швидко поміняти при конкретних умовах. Яскравий приклад таких ґрунтів – леси. При замочуванні вони різко змінюють консистенцію і стають текучими. Лесові ґрунти зустрічаються досить часто, тому геологія в будівництві досить ретельно проводиться на тій території, де вони були розкриті.

Інженерна геологія в будівництві дозволяє визначити, як нова споруда вплине на вже наявні об'єкти і на геологічне середовище. Навіть при створенні котловану рівновага порушується і може відбутися зсув порід. Тому в містах геологічних робіт приділяється особливо пильна увага. Від цього залежить безпека самої новобудови і прилеглих будинків. Геологія в будівництві проводиться нашими співробітниками швидко і якісно. Так що Ви можете отримати висновок за короткий часовий відрізок і приймати рішення щодо подальших дослідженнях. Також ми можемо провести різноманітні топогеодезичні вишукування.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення