Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Яготин, Березань, Сгуровка, Пирятин, Прилуки

геологія Яготин, Березань, Сгуровка, Пирятин, ПрилукиМи надаємо свої послуги в таких містах, як геологія Яготин, Березань, Снігуровка, Пирятин та Прилуки, а також у будь-якому куточку цих районів. У повний комплекс інженерно-геологічних вишукувань включені буріння свердловин і шурфів, дослідження грунту в спеціалізованих лабораторіях. По закінченні всіх робіт ми надаємо замовнику необхідний технічний звіт, складений згідно всім нормам і вимогам.

Інженерно-геологічні вишукування можуть знадобитися для різних цілей: для отримання дозволу на проектування і будівництво, для реконструкції, для виявлення причин тріщин в стінах будівлі і так далі.

Геологічні вишукування здійснюються в кілька етапів. Основний є етап, на якому здійснюється виїзд геологів на ділянку для взяття проб ґрунту. Такий етап носить назву - польовий. У польовий етап включені проведення топографічної зйомки і буріння свердловин або шурфів. При цьому також оглядаються всі найближчі будови.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

геологія Яготин, БерезаньМи вже проводили геологічні вишукування для будівництва в Полтавській області в місті Хорол. Зведення будинку відбувалося на земельній ділянці, що знаходиться поблизу річки. Між свердловинами, розміщеними по сусідству була відстань 9 метрів. Ця цифра вказує на ступінь складності гірничо-геологічних процесів, які відбуваються в надрах ділянки, на якій побудована будівля.

Геологічні вишукування мають величезну цінність для фахівця, який складає проект. Під час проектування використовується топографічна зйомка, на якій відображають ділянку майбутньої забудови. Проба ґрунту, і подальший її аналіз у відповідній лабораторії дозволяє визначитися з типом фундаменту, а також на яку глибину його необхідно залити. Від точності даних досліджень, у ході проведення такої послуги, як геологія Пирятин, залежить надійність, а також міцність споруди.

Багато хто не надають проведенню таких робіт великого значення і для їх здійснення звертаються в компанії, чиї послуги дешевше, при цьому абсолютно не звертаючи увагу на якість виконаних робіт. А саме від цього залежить довговічність будівлі, що будується, або споруди. Тому дуже важливо, щоб дані дослідження проводили лише досвідчені фахівці. Це дозволить надалі уникнути таких неприємних ситуацій, як тріщини в стіні і фундаментах, ліквідація яких обійдеться набагато дорожче, ніж проведення вишукувань на початку проектування.

геологія ЯготинГеологія Снігуровка вимагає не лише проведення польового етапу, який був описаний вище, але також і подальші стадії вивчення ґрунту на території. Природно, що акуратне буріння в правильних місцях запорука точності результату. Але не менш важливо правильно обробити і досліджувати ці зразки. А зробити це можна тільки за наявності обладнаної лабораторії з усіма необхідними приладами і пристосуваннями.

Лабораторний етап включає в себе обробку доставлених зразків грунту, які досліджуються за допомогою спеціального обладнання. Але лабораторний етап на цьому не закінчується. У деяких випадках, коли об'єкт має важливе значення або знаходиться в проблемній, з геодезичної погляду, місцевості, треба вдатися і до тестів, які проводяться безпосередньо на ділянці. Таке можливо завдяки мобільній лабораторії, яка оснащена всім необхідним для аналізу в польових умовах.

Коли ми провели всі роботи і зробили аналізи, приходить час їх обробляти. Оброблені з використанням розрахункових професійних програм, результати викладаються в аналітичний звіт. У ньому присутні всі дані геологічного аналізу, а також рекомендації по роботі з грунтом.

Ще один важливий момент: інженерно-геологічні вишукування необхідно проводити до покупки ділянки під забудову. Так як може надалі з'ясується, що дана територія не придатна для зведення такого будинку або споруди, яку ви плануєте.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг", ви отримаєте якісно і оперативно проведені геологічні вишукування. Геологія Березань, Снигуровка, Пирятин, а також в інших містах здійснюється нашими висококваліфікованими фахівцями. Вам потрібна геологія Прилуки? Ми виконаємо її на вищому рівні.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення