Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Яготин, Березань, Сгуровка, Пирятин, Прилуки

геологія Яготин, Березань, Сгуровка, Пирятин, ПрилукиМи надаємо свої послуги в таких містах, як геологія Яготин, Березань, Снігуровка, Пирятин та Прилуки, а також у будь-якому куточку цих районів. У повний комплекс інженерно-геологічних вишукувань включені буріння свердловин і шурфів, дослідження грунту в спеціалізованих лабораторіях. По закінченні всіх робіт ми надаємо замовнику необхідний технічний звіт, складений згідно всім нормам і вимогам.

Інженерно-геологічні вишукування можуть знадобитися для різних цілей: для отримання дозволу на проектування і будівництво, для реконструкції, для виявлення причин тріщин в стінах будівлі і так далі.

Геологічні вишукування здійснюються в кілька етапів. Основний є етап, на якому здійснюється виїзд геологів на ділянку для взяття проб ґрунту. Такий етап носить назву - польовий. У польовий етап включені проведення топографічної зйомки і буріння свердловин або шурфів. При цьому також оглядаються всі найближчі будови.

Вартість геологічних вишукувань від 8 400 грн за об'єкт

геологія Яготин, БерезаньМи вже проводили геологічні вишукування для будівництва в Полтавській області в місті Хорол. Зведення будинку відбувалося на земельній ділянці, що знаходиться поблизу річки. Між свердловинами, розміщеними по сусідству була відстань 9 метрів. Ця цифра вказує на ступінь складності гірничо-геологічних процесів, які відбуваються в надрах ділянки, на якій побудована будівля.

Геологічні вишукування мають величезну цінність для фахівця, який складає проект. Під час проектування використовується топографічна зйомка, на якій відображають ділянку майбутньої забудови. Проба ґрунту, і подальший її аналіз у відповідній лабораторії дозволяє визначитися з типом фундаменту, а також на яку глибину його необхідно залити. Від точності даних досліджень, у ході проведення такої послуги, як геологія Пирятин, залежить надійність, а також міцність споруди.

Багато хто не надають проведенню таких робіт великого значення і для їх здійснення звертаються в компанії, чиї послуги дешевше, при цьому абсолютно не звертаючи увагу на якість виконаних робіт. А саме від цього залежить довговічність будівлі, що будується, або споруди. Тому дуже важливо, щоб дані дослідження проводили лише досвідчені фахівці. Це дозволить надалі уникнути таких неприємних ситуацій, як тріщини в стіні і фундаментах, ліквідація яких обійдеться набагато дорожче, ніж проведення вишукувань на початку проектування.

геологія ЯготинГеологія Снігуровка вимагає не лише проведення польового етапу, який був описаний вище, але також і подальші стадії вивчення ґрунту на території. Природно, що акуратне буріння в правильних місцях запорука точності результату. Але не менш важливо правильно обробити і досліджувати ці зразки. А зробити це можна тільки за наявності обладнаної лабораторії з усіма необхідними приладами і пристосуваннями.

Лабораторний етап включає в себе обробку доставлених зразків грунту, які досліджуються за допомогою спеціального обладнання. Але лабораторний етап на цьому не закінчується. У деяких випадках, коли об'єкт має важливе значення або знаходиться в проблемній, з геодезичної погляду, місцевості, треба вдатися і до тестів, які проводяться безпосередньо на ділянці. Таке можливо завдяки мобільній лабораторії, яка оснащена всім необхідним для аналізу в польових умовах.

Коли ми провели всі роботи і зробили аналізи, приходить час їх обробляти. Оброблені з використанням розрахункових професійних програм, результати викладаються в аналітичний звіт. У ньому присутні всі дані геологічного аналізу, а також рекомендації по роботі з грунтом.

Ще один важливий момент: інженерно-геологічні вишукування необхідно проводити до покупки ділянки під забудову. Так як може надалі з'ясується, що дана територія не придатна для зведення такого будинку або споруди, яку ви плануєте.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг", ви отримаєте якісно і оперативно проведені геологічні вишукування. Геологія Березань, Снигуровка, Пирятин, а також в інших містах здійснюється нашими висококваліфікованими фахівцями. Вам потрібна геологія Прилуки? Ми виконаємо її на вищому рівні.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення