Геологія, Інженерна геологія, геологія ділянки

Наскільки є важливою інженерна геологія для будівництва

Надання попередніх даних про грунти протягом доби після буріння за бажанням клієнта!

Геологія ділянки дозволяє дати оцінку геологічним умовам території майбутньої забудови, а також вивчити всі її геологічні характеристики, які необхідні для складання проектної документації та проведення будівельних робіт. Під час проведення геологічних вишукувань здійснюються геологорозвідувальні роботи, спрямовані на вивчення типу і фізико-механічних властивостей ґрунту на досліджуваній ділянці. Основою для даних робіт є матеріали досліджень попередніх років.

Вивчення грунту, який буде «тримати» майбутню забудову або комплекс важкого устаткування, забезпечує стабільність конструкції будь-якої складності. Розуміння складу нашарувань і правильний розрахунок проекту з урахуванням отриманої інформації допомагає знизити ризики наднормативної і нерівномірної деформації ґрунтових шарів, а то і зовсім її уникнути. Останнє можливо на 100% при абсолютно точному покроковому виконанні рекомендацій наших геологів та інженерів.

Геологія, Інженерна геологія геологія ділянки, вартість геологічних вишукувань, геологія грунтів, комплексні інженерні вишукування, дослідження грунтів

Геологічні дослідження грунтів потрібно здійснювати для того, щоб надалі зведений об'єкт нерухомості був міцним і довговічним. Дослідження грунтів дають дані, завдяки яким можливо визначити наскільки грунт підходить для того, що б на ньому зводити різні будівлі. Компанія Гільдія Інжиніринг виконає геологічні вишукування вартістю від 3000 грн якісно і в термін, незалежно від їх ступеня складності та віддаленості від міста. Проектні рішення необхідно приймати тільки після того як ділянка була схильна до повного інженерно-геологічного обстеження.

Увага! Проектні рішення необхідно приймати тільки після того, як на ділянці було проведено повне інженерно-геологічне обстеження.

Ми працюємо з об'єктами будь-якої складності і будь-якої форми власності. Маючи офіційну державну ліцензію, ми можемо співпрацювати як з приватним бізнесом, так і з державними виробничими підприємствами, компаніями, представниками будь-яких галузей енергетичного сектору.

Сонячні електростанції з нуля, очисні споруди, геологія під системи блискавозахисту, райони нової міської забудови, промислові заводи і шахти, кар'єри та системи водосховищ, лінійні комунікації - проблеми по кожному об'єкту з нашою допомогою вирішуються швидко і просто, спираючись на дані комплексних геологічних вишукувань.

Лабораторні випробування ґрунту виконуються з метою визначення характеристик і властивостей порід. До таких належать фізичні та хімічні властивості, класифікація ґрунту, показники його міцності. Ці дані дуже важливі і мають більшу цінність під час прийняття проектних рішень, виконання всіх необхідних інженерно-технічних розрахунків по влаштуванню фундаментів і підстав. В якому обсязі і складі проводити лабораторні роботи встановлюється відповідно до призначення інженерно-геологічних досліджень.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геології для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Що отримує замовник після проведення геології ділянки?

Геологія, Інженерна геологія

За результатами проведеної геології земельної ділянки ми надаємо відомості про властивості та характеристики гірських порід, що знаходяться в надрах досліджуваної території, і процеси техногенно-геологічного характеру, що протікають на глибині, яка може досягати 50 метрів. Також ми надамо звіт про прогноз того, як ваша нова зведена будівля або споруда вплине на дані природні процеси в земній корі в процесі будівництва та експлуатації. Інженерно-геологічні вишукування необхідно проводити навіть у тому випадку, коли вони були проведені 5 років тому. Проектувальник використовуючи дані, зібрані в технічному звіті про проведені геологічні роботи приймає необхідні рішення по конструктиву і можливості забудови. Звідси можна зробити висновок, що геологію потрібно робити як на передпроектному етапі, так і для проектування.

Геологічні дослідження ділянки найбільш актуальні на етапі проектування, тому що від розуміння структури платформи буде залежати весь проект - основа будівлі і його поверховість (тип основи, площа фундаменту).

У деяких випадках геологію проводять двічі - на етапі складання проекту і після (або під час) проведення будівельних робіт разом з геодезичним або маркшейдерським контролем.

Як ми працюємо?

Приймаємо замовлення

 • Приймаємо Ваш виклик.
 • Уточнюємо деталі.
 • Визначення дати виїзду.
 • Попередньо визначаємо ціну.

Підготовчий етап

 • Вибір бурового обладнання.
 • Визначення термінів.
 • Точний розрахунок вартості.

Польові дослідження

 • Виїзд бурової бригади.
 • Буріння скважин.
 • Відбір зразків структури грунту.

Лабораторні дослідження

 • Досліджуємо в лабораторії отримані зразки.

Камеральні дослідження

 • Розроблюємо технічний звіт за геологічними дослідженнями.

Отримання результатів

 • Передаємо пакет документів.
 • Отримуємо залишок платні.

Що включають в себе комплексні геологічні вишукування?

До складу досліджень включені: геологія грунтів, комплексні інженерні вишукування
 • збір і аналіз матеріалів попередніх років і більш масштабних досліджень територій з бурінням надр до 100 метрів;
 • визначення на топографічному плані плями забудови, ознайомлення та вивчення геодезичних матеріалів (у разі відсутності матеріалів ми із задоволенням виконаємо топографічну зйомку м 1:500). Геодезія потрібна для визначення висотних  відміток  гирла свердловин, для ознайомлення з підземними комунікаціями, мережами, перепадами висот;
 • підбір бурової техніки і технологій буріння;
 • безпосередньо буріння інженерно-геологічних свердловин початковим діаметром від 125 мм. Наше бурове обладнання мобільне, і може виконувати буріння в складних умовах. Саме буріння займає близько 5-ти годин, і може проводитися 24 години на добу, 7 днів в тиждень, цілий рік, у зручний для вас час;
 • відбір проб ґрунту непорушеної структури в спеціальні контейнери для транспортування в лабораторію;
 • відбір зразків води від 1,5 літри зі свердловини для подальшого хімічного аналізу її агресивності;
 • вивчення фізико-механічних і хімічних властивостей  цих зразків в сертифікованій лабораторії;
 • формування наукового технічного звіту з рекомендаціями та попередженнями небезпечних процесів для вашого нового будівництва і експлуатації. У кожному звіті обов'язково повинні бути присутні наступні дані про ґрунти: просадочність, гранулометрія, щільність ґрунту, вологість порід, питоме зчеплення, показник пластичності, плинність, межа міцності, пористість, межі текучості, кут внутрішнього тертя, модуль деформації.

Кількість необхідних свердловин і їх глибина визначається під час ознайомлення з технічним завданням. Також на їх кількість впливає розмір, тип, призначення і кількість поверхів майбутньої споруди.

Ця інформація і буде ключовою для визначення вартості геології. Часто проектувальники, замовляючи комплексні інженерні вишукування, озвучують, що їм для розрахунку фундаменту потрібні три свердловини по 10 метрів: -"Проектувати будемо, а потім  будувати елеватор на 10 тисяч тонн. Прорахуйте нам вартість геології."

Найбільш часті питання по послузі геологія ділянки


Що впливає на вартість геологічних вишукувань:

ВІДПОВІДЬ:
На ціну геологічні вишукування впливає:
 • кількість погонних метрів буріння (3Х8=24);
 • кількість випробуваних зразків (ми відбираємо зразки при зміні пластів порід підошви і покрівлі, а також кожен метр якщо пласт не змінюється, в середньому при зміні 3-х пластів, зразків потрібно випробувати 12 з кожної свердловини);
 • віддаленість об'єкту від найближчого офісу компанії;
 • якщо свердловин більше 3-х, то збільшиться ціна за складання самого інженерно-геологічного звіту
Наприклад, в разі вивчення грунту ділянки в межах міста з бурінням 2-х свердловин до 8 метрів для будівництва приватного будинку ціна звіту по геології ділянки складе від 5000 грн. Вартість геологічних робіт для підприємства розраховується виходячи з технічного завдання.

Що потрібно від замовника для послуги "Геологія"?

ВІДПОВІДЬ:
Для замовлення послуги мені від вас необхідно розуміти:
 • розташування ділянки вишукувань (часто геологія ділянки виконується на свіжорозпайованих ділянках, і для визначення потрібного необхідно зробити винесення меж земельної ділянки в натуру для вивчення грунтів для проектування (будуть зрозумілі грунти і початкові гідро-геологічні умови для підбору техніки);
 • для яких цілей необхідні геологічні роботи (для будівництва приватного будинку, промислового об'єкта, реконструкції і так далі);
 • параметри майбутньої будівлі (кількість поверхів, наявність підвалу, призначення будівлі та її розміри, а так само загальна площа забудови);
 • наявність актуальної топографічної зйомки на всю ділянку;
 • технічне завдання від проектувальників із зазначенням кількості геологічних свердловин, їх глибини (не обов'язково).

Що входить в комплекс робіт з вивчення геології на ділянці?

ВІДПОВІДЬ:
В комплекс робіт входить:
 • вивчення загальногеологічної будови району проведення досліджень;
 • виїзд групи фахівців на ділянку з усім необхідним обладнанням;
 • буріння інженерно-геологічних свердловин на потрібну глибину з заданим діаметром;
 • відбір кернів - зразків ґрунту непорушеної структури, порушеної структури кожен метр, а так само при зміні шарів порід у покрівлі і грунті пласта;
 • відбір ґрунтових вод;
 • доставка зразків у лабораторію;
 • лабораторний аналіз грунту, порід та ґрунтових вод;
 • складання інженерно-геологічного звіту про проведення вишукувань на вашій ділянці для подальшого будівництва.

Коментарі та запитання:


Андрій
Мені потрібно геологічне дослідження грунту моєї земельної ділянки.
Я планую будувати будинок, інженер-конструктор просить інформацію про грунти для розрахунку фундаменту. Ваша фірма надає такі послуги? яка орієнтовна вартість виконання таких робіт?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Так, наша компанія спеціалізується на виконанні інженерно-геологічних досліджень ділянки. Ми проведемо буріння розвідувальних свердловин, лабораторне дослідження фізико-механічних показників грунту та на їх підставі складемо технічний звіт з висновками та рекомендаціями. Орієнтовна вартість таких послуг складає 6500 грн. Для розрахунку точної вартості необхідна інформація про ділянку. 

Вадим
Прошу Вас провести геолого-розвідувальне буріння свердловин під будівлю цеху сортування для уточнення геології
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Вадиме! Для розрахунку вартості необхідна додаткова інформація про об'єкт: 
- розмір території, місцезнаходження
- кількість і глибина свердловин (розраховується в залежності від майбутніх фундаментів і може бути 5-7 метрів від підошви фундаменту, або добурити потрібно до корінних порід у разі пальового фундаменту).
Надішліть технічне завдання на ел. адресу, або замовте послугу зворотнього дзвінку, наш спеціаліст звяжеться з Вами найближчим часом. 

Владимир
Как происходит геология участка (бурение разведочных скважин) в стесненных условиях? 
Гильдия Инжиниринг
Здравствуйте, Владимир! При выполнении инженерно-геологических изысканий в местах ограниченого доступа используем современную малогабаритную буровую установку, которая не портит ланшафт. Единсвенное, необходимо предусмотреть возможность заезда на участок. 

Костя
Хочу замовити геологію ділянки, для того щоб знати чи можу я будувати цокольний поверх, а ще винесення меж ділянки. Роботи для приватного будинку, Києво-Святошинський район. Яка вартість та на коли можливий виїзд спеціаліста?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Костянтин! Орієнтовна вартість проведення робіт у комплексі складає 8000 грн. Спеціалісти виконають буріння 3-х свердловин по 6-8 метрів, відібрані зразки грунту будуть досліджені у лабораторії. В результаті робіт надається геологічний звіт з висновками про грунти на ділянці та рекомендації перед будівництвом. Термін виконання робіт - до 3-х тижнів. У вартість також входить винесення меж ділянки згідно кадастрового номеру, встановлення межових знаків, надання акту винесення меж ділянки в день виконання робіт. Для узгодження дати виїзду спеціаліста, зверніться за телефоном вказаним на сайті.

Владислав
Добрий день. Хочу дізнатися вартість лабораторного аналізу грунту перед будівництвом будинку. Як швидко буде надана довідка? Києво-Святошинський район
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Владислав. Орієнтовна вартість проведення геології ділянки складає 6000 грн. У вартість входить буріння 2-х свердловин до 8 метрів глибиною, лабораторний аналіз зразків грунту та складання геологічного звіту з рекомендаціями по фундаменту. Лаборні дослідження визначають такі показнкии грунту як просадочність, гранулометрія, щільність ґрунту, вологість порід, питоме зчеплення, показник пластичності, плинність, межа міцності, пористість, межі текучості, кут внутрішнього тертя, модуль деформації. Така інформація надається у геологічному звіті через 3 тижні. Довідка про грунти містить поверхневу інформацію без результатів досліджень і надається через 3-5 днів. 

Назар
Доброго дня.
Мені потрібно провести топозйомку (1:500 з погодженням) і геологію ділянки під будівництво приватного будинку у Львові (с.Підсадки). Площа ділянки - 15 соток. Планую будувати будинок в один поверх (13*13 м без підвалу). Яка буде вартість робіт?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Назар. Вартість комплесу вишукувань орієнтовно складає 9000 грн. В цю сумму входить: виїзд спеціалістів на ділянку, проведення топографічної зйомки, буріння 2-3 свердловин до 8 метрів, відбір та аналіз грунту у лабораторії. Термін виконання робіт - 3 тижні. По закінченню робіт Ви отримаєте топографічний план м1:500 з печаткою "Придатно" та інженерно-геологічний звіт про проведення вишукувань на Вашій ділянці для подальшого будівництва. Для більш детальної інформації та замовлення послуги, зверніться за телефоном вказаним на сайті, або замовте безкоштовну консультацію і наш спеціаліст звяжеться з Вами у зручний для Вас час.

Роман
Інженерно-геологічні роботи для промислового та цивільного будівництва відносяться до робіт і досліджень, пов'язаних із геологічним вивченням надр (далі - РДГВН), що підлягають державній реєстрації.
В той же час, державній реєстрації, згідно Порядку державної реєстрації РДГВН (наказ Мінприроди № 263 від 14.06.2013р., підлягають РДГВН, що проводяться на основі діючого спеціального дозволу на користування надрами.
Чи реєструєте Ви інженерно-геологічні роботи, які виконуються Вашим підприємством? Чи маєте спеціальний дозвіл на користування надрами?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Роман. Типи робіт, які виконуються нашою організацією, не входять до списку видів РДГВН, що підлягають реєстрації. Ми проводимо інженерно-геологічні роботи для промислового та цивільного будівництва в містах і селищах міського типу на площах менше 15 км2, для будівництва водоводів і повітряних ліній електропередач напругою понад 35 кВ, протяжність яких не перевищує 50 км. Для таких видів робіт не обов'язково мати спец. дозвіл на користування надрами.

Олексій
Хочу подякувати геологам за якісну роботу. Бурові роботи були проведені у вихідний день, що для мене було дуже важлово, бо в мене не так багато вільного часу. Отримав якісний інженерно-геологічний звіт, в якому була вся необхідна інформація про геологічну будову моєї земельної ділянки. Особливу подяку хочу висловити камеральному відділу. Рекомендую компанію ТОВ Гільдія Інжиніринг всім, кому необхідна інженерна геологія під будівництво.

Василь
Доброго дня. мені потрібно провести топозйомку і геологію ділянки під будівництво приватного будинку у Івано-Франківську. Площа ділянки - 17 соток. Планую будувати будинок в один поверх (120 м2). Яка буде вартість робіт?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Василь! Комплекс вишукувань для будівництва (геологія ділянки + топографічна зйомка) буде коштувати 8 500 грн. 

Олександр
Добрий вечір! Мені потрібен аналіз геологічної ситуації ділянки у Дніпрі (в районі пр. Гагаріна). Необхідна геологія ділянки для будівництва приватного будинку з підвалом. Площа ділянки - 10 соток, площа майбутнього будинку - 200 м2. Зорієнтуйте по вартості робіт. Є топографічний план.
Гильдия Инжиниринг
Доброго вечора, Олександр! Інженерна геологія для будівництва буде коштувати 5 000 грн. В цю вартість входить: віїзд геолога на ділянку, буріння 3-4 свердловин по 6-8 метрів глибиною, відбір зразків грунту та їх досліждення в лабораторіїї. По закінченні робіт Ви отримаєте інженерно-геологічний звіт.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення