Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія Запоріжжя

Компанія Гільдія Інжиніринг проводить геологічні вишукування під будівництво і реконструкцію об'єктів нерухомості, регіон Запоріжжя і область. В комплекс геологічних робіт включені буріння свердловин глибиною до 10 метрів, лабораторія, складання звіту для подальшого проектування і розрахунку фундаменту

Наша компанія давно спеціалізується на наданні геологічних послуг будь-якого масштабу. Ми проводимо геологічні вишукування і на порожньому ділянці, який підготовлений під забудову. Також ми працюємо і з реконструирующимися об'єктами. Одним з таких є вагонне депо Ліве станції р. в Запоріжжі по вулиці Електрична. Тут було проведено геологічні дослідження, яке лягло в основу реконструкції залізничного вагонного депо. На підставі тих відомостей, які були здобуті нами в ході досліджень, розроблявся план реконструкції. Новий проект включав в себе всі особливості місцевості, на якій розташований об'єкт. Таким чином, із застосуванням інженерної геології вдалося підібрати найбільш оптимальний спосіб робіт і самі відповідні будівельні матеріали. В комплекс робіт також увійшла геодезична зйомка залізобетонних конструкцій на предмет їх вертикальності і співвісності. На об'єкті були закріплені наглядові марки за стеженням за зрушеннями і деформаціями споруди.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологічні роботи на ділянці необхідні у будь-якому випадку. Особливо вони поширені при проведенні будівництва, щоб правильно виконати проект фундаменту майбутньої будівлі, а також розрахувати необхідну кількість будівельних матеріалів для нього. Крім того, геологія може проводитися не тільки на ділянці, на якій планується забудова, але також і в місцях, де повинні проходити реконструкційні роботи. Це може бути будь-який об'єкт або група об'єктів різних за призначенням і за масштабами. Незалежно від того, на якій ділянці - будівельної майданчику або місці реконструкції - проводяться геологічні роботи, вони мають одну спільну мету. Дане дослідження спрямоване на вивчення територіальних особливостей місцевості. У процесі їх проведення фахівці отримують відомості, які дають уявлення про ділянку і потрібні для того, щоб можна було правильно виконувати всі подальші роботи, пов'язані з будівництвом або реконструкцією. Такими відомостями може бути аналіз грунту на предмет її взаємодії з різними матеріалами, металами. Також вивчається ступінь небезпеки природних факторів, які можуть вплинути на надійність і стійкість конструкції і, відповідно, на життя людини. Щоб отримати максимально точні і достовірні відомості, потрібно провести цілий ряд досліджень і аналізів, в які входить багатостороннє вивчення складу грунту, грунту, а також грунтових вод.

геологія запоріжжя

Геологічні дослідження можуть бути різними за масштабами. Все залежить від цільового призначення аналізованої території - що буде побудовано або для яких цілей буде виконуватися реконструкція. Можливо, це буде об'єкт, що потребує додаткової уваги і більшої відповідальності. Також метод проведення геологічних вишукувань залежить від розмірів площі ділянки, наявності та якості раніше проведених подібних досліджень.

Важливими факторами при виборі виду та обсягу робіт є і самі геологічні особливості місцевості - ступінь проблемності землі на досліджуваній території, різновиди грунтів і їх характерні особливості, склад і глибина грунтових вод, геологічна активність.

геологія запоріжжя

Після закінчення проведення геологічних вишукувань, ми надаємо замовнику технічний звіт. Залежно від того, в якому форматі він потрібен, ми можемо всі матеріали оформити або в графічному вигляді, або ж в електронному. Вся документація складається у відповідності з вимогами, зазначеними в законодавчій нормативній документації. Такий звіт містить в собі всі необхідні дані, які знадобляться при виборі типу, глибини закладення та необхідних розмірів фундаменту. Але не тільки цим обмежується технологічний звіт. Він також знадобиться для визначення габаритів несучих конструкцій споруди, яка буде знаходиться під землею.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення