Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи 

Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Помилкова думка, що геологорозвідка необхідна тільки при пошуку родовищ корисних копалин. Геологорозвідувальні роботи не менш важливі на початку будівельного процесу. Геологорозвідка є складовою першого етапу будівництва.

Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Як показують результати соціологічних опитувань, більше половини опитаних респондентів хотіли б проживати в котеджі, при цьому більшість хотіли б щоб він був не куплений, а зведений до нуля. Це і не дивно, можна самостійно спланувати розміщення кімнат, кількість поверхів, площа будівлі і багато іншого. Коли вибрано ділянку, на якій передбачається зводити будівлю, потрібно провести геолого-геодезичні вишукування, на основі яких можна визначити наскільки дана площа придатна для здійснення будівельних робіт. До того ж висновки, що надають геологорозвідувальні роботи, закріплюються документально у проектній документації. Без них неможливо отримати погодження проекту та дозвіл на будівництво.

Вартість геологорозвідувальних робіт під будівництво

Назва послуги Ціна
будинок, 1 поверх до 100 м2 4 000 грн
будинок 2 поверхи до 200 м2 від 5 000 грн
ангар до 600 м2 від 16 000 грн
Комплекс для проектування: геологія + геодезія (топозйомка) від 8000 грн
Комплекс для проектування приватних об'єктів:
геологія + геодезія (топозйомка, винесення меж)
від 9000 грн
Комплекс для проектування промислових об'єктів:
геологія + геодезія (топозйомка, винесення меж)
від 16 000 грн

Ціна проведення робіт 350 грн за метр

Геологорозвідка - це комплекс робіт серед яких геодезична зйомка, інженерно-геологічні дослідження, буріння, проби ґрунту. Від того наскільки точно визначена глибина промерзання грунту, несуча здатність грунту, рівень і характер грунтових вод залежить надійність і довговічність будівлі, що зводиться. За допомогою отриманих даних розраховується проектування і будівництво фундаменту.

Професійно виконати геологорозвідку ділянки зможуть лише фахівці, які крім спеціальних навичок і умінь також мають великий досвід у проведенні геологорозвідувальних робіт. Саме такими є співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. У своїй роботі вони використовують тільки новітнє технологічне оснащення, що дозволяє проводити геологорозвідувальні роботи оперативно і при цьому отримувати максимально точні дані. Не варто економити на геології, так як  наслідки непередбаченості обійдуться вам набагато дорожче, ніж послуги професійних геологів. Тим більше що крім геологічного аналізу повинні враховуватися ухил рельєфу, наявність інженерних комунікацій, положення до сусідніх ділянок, а також до споруд, розміщених на них.

Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Побудові фундаменту необхідно приділяти належну увагу, особливо на привабливих ділянках біля водойм, так як часто в такому разі частина фундаменту розташовується на сипучому ґрунті, а інша частина на щільному. Це може створити додаткові проблеми, так як інтенсивність опадів в різних місцях буде різною. І ні для кого не секрет, що різниця опадів негативно позначається на фундаменті, що призводить до таких наслідків як його руйнування, до тріщин у стінах і так далі. Тому геологорозвідка в будівництві відіграє досить важливу роль. Якщо вам потрібно провести геологорозвідку ділянки, зверніться до фахівців компанії Гільдія Інжиніринг, які виконають як окремі геологічні роботи, так і весь комплекс геологорозвідувальних робіт якісно і в зазначені терміни.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення