Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Помилкова думка, що геологорозвідка необхідна тільки при пошуку родовищ корисних копалин. Геологорозвідувальні роботи не менш важливі на початку будівельного процесу. Геологорозвідка є складовою першого етапу будівництва.

Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Як показують результати соціологічних опитувань, більше половини опитаних респондентів хотіли б проживати в котеджі, при цьому більшість хотіли б щоб він був не куплений, а зведений до нуля. Це і не дивно, можна самостійно спланувати розміщення кімнат, кількість поверхів, площа будівлі і багато іншого. Коли вибрано ділянку, на якій передбачається зводити будівлю, потрібно провести геолого-геодезичні вишукування, на основі яких можна визначити наскільки дана площа придатна для здійснення будівельних робіт. До того ж висновки, що надають геологорозвідувальні роботи, закріплюються документально у проектній документації. Без них неможливо отримати погодження проекту та дозвіл на будівництво.

Ціна виконання геологічних робіт від 490   грн за метр при глибині до 8 метрів! Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологорозвідка - це комплекс робіт серед яких геодезична зйомка, інженерно-геологічні дослідження, буріння, проби ґрунту. Від того наскільки точно визначена глибина промерзання грунту, несуча здатність грунту, рівень і характер грунтових вод залежить надійність і довговічність будівлі, що зводиться. За допомогою отриманих даних розраховується проектування і будівництво фундаменту.

Професійно виконати геологорозвідку ділянки зможуть лише фахівці, які крім спеціальних навичок і умінь також мають великий досвід у проведенні геологорозвідувальних робіт. Саме такими є співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. У своїй роботі вони використовують тільки новітнє технологічне оснащення, що дозволяє проводити геологорозвідувальні роботи оперативно і при цьому отримувати максимально точні дані. Не варто економити на геології, так як  наслідки непередбаченості обійдуться вам набагато дорожче, ніж послуги професійних геологів. Тим більше що крім геологічного аналізу повинні враховуватися ухил рельєфу, наявність інженерних комунікацій, положення до сусідніх ділянок, а також до споруд, розміщених на них.

Геологорозвідка, геологорозвідувальні роботи

Побудові фундаменту необхідно приділяти належну увагу, особливо на привабливих ділянках біля водойм, так як часто в такому разі частина фундаменту розташовується на сипучому ґрунті, а інша частина на щільному. Це може створити додаткові проблеми, так як інтенсивність опадів в різних місцях буде різною. І ні для кого не секрет, що різниця опадів негативно позначається на фундаменті, що призводить до таких наслідків як його руйнування, до тріщин у стінах і так далі. Тому геологорозвідка в будівництві відіграє досить важливу роль. Якщо вам потрібно провести геологорозвідку ділянки, зверніться до фахівців компанії Гільдія Інжиніринг, які виконають як окремі геологічні роботи, так і весь комплекс геологорозвідувальних робіт якісно і в зазначені терміни.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення