Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологорозвідувальні роботи

Щоб достовірно визначити геологічні умови на певній земельній ділянці, на якій планується будь-яке будівництво, необхідно провести комплексні геологічні дослідження. Вони дозволять не лише дати оцінку цим умовам, а й вивчити необхідні геологічні характеристики, які мають велике значення для складання проектних документів и подальшого проведення всіх будівельних робіт.

Геологорозвідувальні роботи

Але геологічні вишикування не будуть якісними, якщо не провести геологорозвідувальні роботи, основна мета яких − вивчення типів грунтів і їх фізико-механічних властивостей.

Для чого необхідно здійснювати геологорозвідувальні роботи?

Щоб споруда була зведена на довгі роки, необхідно замовити геологічні вишукування у грамотних спеціалістів. Напочатку, вони уважно проаналізують архівні документи, в яких містяться матеріали минулих досліджень. Геологорозвідувальні роботи надають можливість отримати точну й достовірну інформацію про несучу здатність грунту на певній ділянці, де планується зведення будь-якого об'єкта. Такі дослідження мають бути проведені незалежно від масштабів й складності проекту: вони нададуть дані про грунтову будову ділянки, що сприятимуть правильному вибору типу фундаменту.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологорозвідувальні роботи − це ефективний спосіб визначити, яке саме будівництво можна безпечно здійснювати на даній місцевості, що виділена під будівництво. Також, вони дозволяють прийняти рішення по типу конструкції. Саме тому, ігнорувати геологорозвідувальні роботи не тільки небезпечно, але й економічно не вигідно: всі роботи можуть бути виконані даремно, тому що споруда за часом може деформуватись чи зовсім рухнути. До того ж, без висновків в проектній документації кваліфікованих геологів-інженерів, не має можливості законно отримати дозвіл на початок будівництва, а в подальшому − ввести об'єкт в експлуатацію.

Процес геологорозвідувальних робіт

Після того, як спеціалістами буде зібрана і вивчена вся фондова документація, приходить черга послідуючих етапів геологічних вишукувань:

  • польові обстеження. Ці роботи включають у себе рекогносцировку, а також дослідження природних відслонень;
  • випробування різних видів, що включають точкове дослідження природних оголень, а також приповерхневих шарів. На цьому етапі відбираються проби грунту, води;
  • точний аналіз (лабораторний) відібраних проб;
  • камеральні роботи. Підготовка технічної документації, з обов'язковими висновками, геолого-економічною оцінкою потенційного об'єкта. Замовнику видаються рекомендації і прогноз можливих змін геологічного середовища.

Після того, як геологорозвідувальні роботи були виконані в повному обсязі, усі дані, що були отримані внаслідок вишеперелічених геологічних вишукувань, ретельно обробляються і перевіряються фахівцями. І тільки після цього складається повноцінна технічна документація.

Фірма ООО «Гільдія Інжиніринг» має великий досвід проведення таких робіт. В штаті компанії − лише висококваліфіковані фахівці, що можуть швидко та якісно виконати всі необхідні дослідження. Будьте впевнені, що на вашій земельній ділянці будуть дійсно грамотно проведені необхідні геологорозвідувальні роботи з повним урахуванням дійсних нормативів, законів и вимог. Наші інженери-геологи здатні реалізувати необхідні роботи в потрібний термін, незалежно від складності і масштабу. Подзвоніть нам за телефонами, що вказані на нашому сайті, і наші кваліфіковані спеціалісти зможуть відповісти на всі ваші додаткові питання, а також швидко оформлять заяву на виконання геологічних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення