Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геопідоснова ділянки

Геопідоснова ділянки являє собою схематичне зображення досліджуваної місцевості з детальним зазначенням усіх об'єктів, розташованих у її межах. Геопідоснова необхідна для вдалого проектування нової інженерної споруди або виявлення місця розташування комунікаційних ліній. На відміну від наземної частини комунікацій, яка добре видна. Розташування підземної частини комунікаційних мереж практично неможливо з'ясувати, не задіявши для цього спеціальну апаратуру. В даному випадку краще вдатися за допомогою досвідчених геодезистів, таких, як співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Наші майстри спеціалізуються на здійсненні інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань. Перелік всіх видів робіт досить великий, однак, нам вдається успішно вирішити практично усі питання, для яких необхідні геодезичні роботи.

Геопідоснова ділянки

Геопідоснова ділянки може бути отримана тільки після проведення топографічної зйомки місцевості. Даний різновид топографо-геодезичних робіт розпочинається з постановки завдання, узгодження строків виконання поставленого завдання і інших нюансів із замовником. Після цього наші співробітники обробляють всю наявну інформацію і розбивають на досліджуваній території геодезичну спостережну мережу. Проводиться рекогносцировка місцевості, і здійснюються знімальні роботи. Геоідоснова складається вже на заключному етапі і являє собою по суті топографо-геодезичний план ділянки. Найчастіше в межах міських територій вона виконується у великому масштабі 1:500, щоб забезпечити максимальну точність. Це дуже важливо для подальшого успішного виконання робіт.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геопідоснова для проектування інженерного об'єкта вкрай важлива, так як на неї, часто завдають не тільки наявні комунікаційні мережі, дороги, будівлі та інші споруди, але і нові запроектовані споруди. Таким чином, проектувальникам і архітекторам вдається найбільш вдало розмістити об'єкт, щоб він не заподіяв шкоди вже наявних будівель. Геопідоснова для будівництва також необхідна і при проведенні наступних геодезичних вишукувань, наприклад, при здійсненні виконавчої зйомки споруди або при розбивці осей споруди. Всі ці роботи виконуються групою досвідчених геодезистів з нашої компанії і дають можливість не тільки створити якісний проект, але і успішно втілити його в життя.

Також, як було сказано раніше, необхідна геопідоснова для проектування підключення до мережі комунікації. За допомогою топографічної зйомки вдається з'ясувати точне розташування всіх необхідних труб і кабелів. Що це дає? У першу чергу, Вам не доведеться витрачати додаткові кошти і час на пошуки всіх цих мереж, розташованих як на Вашій ділянці, так і поруч з ним. По-друге, знаючи їх місце розташування, Ви зможете максимально вдало спланувати всі варіанти для врізки в загальну магістраль. Таким чином. Ви зможете отримати на руки дуже важливий документ і вирішити своє питання. Геопідоснова входить в комплект документів, які обов'язково повинні бути у кожного власника земельної ділянки, і які можуть знадобитися для надання в різні інстанції.

Якщо Вам необхідна геопідоснова для будівництва нової споруди або Вам потрібна геопідоснова для проектування будь-якого інженерного об'єкта, тоді Вам варто звернутися за кваліфікованою допомогою до досвідчених фахівців геодезичної фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення