Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геозйомка

Геозйомка застосовується в тих випадках, коли нам треба порахувати великі обсяги земляних мас для організації процесу будівельних робіт, або підрахувати кількість сировини в складському приміщенні або пшениці в зерносховищі. Геозйомка знадобиться, якщо потрібно привести в порядок берег водойми: насипати чистий пісок для пляжу, зміцнити крутий укіс. Так і при чищенні водойми знадобиться план берега. Складання єдиного кадастру нерухомості теж неможливо без геозйомки.

Геозйомка

Геозйомка - це сукупність заходів, здійснених для отримання вимірювань з метою складання плану, карти, тривимірної моделі, профілю, схеми. Це вид робіт, найбільш часто виконуваних фірмою ТОВ “Гільдія Інжиніринг”. Геодезисти фірми володіють усіма видами зйомок і вміють поводитися з різними типами геодезичних приладів, що дозволяє замовнику вибирати точність, терміни і вартість робіт.

Геодезичні зйомки, відповідно до характеру отримуваних даних про околиці, бувають горизонтальними (плановими), вертикальними (висотними) і топографічними (планово-висотними).

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Виконавча геозйомка проводиться по завершенні робіт. Її мета - дати точні відомості про виконані обсяги; встановити фактичний стан винесених осей; зафіксувати фактичні параметри і стан фундаментів, конструкцій, окремих частин, всієї споруди; з'ясувати точність дотримання проекту. Особливо актуально це при зведенні висотних будинків і великих споруд. Помилки будівництва виявляються і виправляються своєчасно. Виконання виконавчої зйомки до завершення прихованих робіт дозволяє згодом, після бетонування або застосування іншого способу приховування, достовірно знати і бачити на зйомці положення прихованого об'єкта. Завершальна виконавча геозйомкка вибудуваної будівлі обов'язкова для оформлення документів на неї.

Геозйомка ділянки необхідна при оформленні офіційних паперів на право володіння або користування землею. Складається кадастровий план, основою якого служить топографічна зйомка. При будівництві будівель слід попередньо вивчити геологію ділянки. Для цього бурять свердловини, виконують різні види робіт з проникненням зонда або віброінструменту в землю, проходять шурфи і дудки. Все це можна виконати, тільки маючи узгоджений топогеодезичний план ділянки. Підземні комунікації, розташовані на глибині від одного до трьох метрів, зображуються на плані п'ятисотого масштабу. Геозйомка ділянки в окремих випадках потребує погодження зі службами, які експлуатують колектори і кабелі глибокого закладення.

Щоб накреслити план фасаду будівлі, виконується геозйомка фасаду. Під час будівництва або реконструкції план фасаду потрібен для розрахунків утеплювальних і облицювальних матеріалів, розрахунку підлягають заміна елементів. Іноді інформативності зйомки фасаду, виконаної тахеометром, недостатньо. Тоді застосовують лазерне сканування. Лазерний сканер, знімає величезну кількість точок, що дозволяє зафіксувати навіть дрібні архітектурні прикраси. Геозйомка фасаду робиться і при демонтажі будівель.

Велике практичне значення має геозйомка обладнання. Різні виробничі механізми встановлюються із застосуванням геодезичних вимірювань. Це прокатні стани, обертові печі, мостові крани. У процесі експлуатації вони вимагають геодезичного контролю. Геозйомка обладнання виконується після завершення монтажу, після ремонтів, при з'ясуванні причин випуску браку, а також періодично при техоглядах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення