Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Межі ділянки

Народна приказка говорить: "Жити з сусідами - бути в бесідах". Але деколи ці бесіди бувають не дуже приємними, найчастіше причиною їх стє установка паркану, не погодження сторін з приводу меж ділянок та багато іншого. На жаль, з такою проблемою стикається багато хто. І щоб вирішити суперечку з сусідами необхідно провести роботи по межеванню земельної ділянки.

Межі ділянки

Межування земельної ділянки являє собою сукупність робіт, які спрямовані на те, щоб встановити, відновити або закріпити межі ділянки. Межування також включає в себе роботи з визначення місця розташування і площі досліджуваної ділянки. Це досить затяжний процес, який вимагає проведення таких робіт:

  • збір документації, підтверджує право на володіння ділянкою, дані про кадастр, вихідні дані геодезичного характеру;
  • оформлення технічного проекту;
  • визначення меж земельної ділянки, погодження та закріплення межовими знаками;
  • геодезичні роботи спрямовані на визначення координат межових знаків;
  • складання карти меж ділянки;
  • оформлення межової справи.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Межування ділянки являє собою процедуру, яка може тривати до одного кварталу, а в деяких випадках затягується на досить тривалий термін. Геодезисти компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" зроблять все від них залежне, щоб провести роботи якісно і максимально оперативно. Спочатку укладається договір між замовником і виконавчою організацією. Землевпорядною організацією повинні бути надані документи, що підтверджують право на володіння територією, копія документа, що засвідчує особу - паспорт, документ на спадщину, рішення про надання земельної ділянки. У разі, якщо всю документацію надає не власник ділянки, яку необхідно дослідити, то надається ще й довіреність уповноваженої особи. Інша документація готується виконавчою організацією.

Коли роботи по межеванню завершені, замовнику надається акт у двох зразках. Один примірник зберігається у нього на зберіганні, а другий передається в архів. Вартість таких робіт залежить від завдань, які необхідно вирішити, від характеристики земельної ділянки, її масштабу, й від наявності такої документації, як землевпорядні та кадастрові матеріали.

Ми виконаємо всі необхідні роботи по межеванню і надамо всю необхідну документацію, склавши її згідно всім нормам і вимогам. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що межі земельної ділянки будуть визначені з точністю до міліметра, а роботи будуть виконуватися оперативно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення