Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи в Олександрії

Геодезичні роботи в Олександрії не стоять на місцевості. Наша компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонує весь комплекс геодезичних вишукувань, таких як геодезія в будівництві, підрахунок обсягів земляних робіт, геодезична розбивка осей будівель або споруд, перевірка геометричних параметрів обладнання, топографічна зйомка масштабу 1:500, точне визначення площі ділянки, координування  крапок і споруд меж ділянки.

Геодезичні роботи в Олександрії

Коротко про наші геодезичні послуги в Олександрії і Кіровоградській області, а так само по районах: Олександрійський район, Знам'янський район, Онуфріївський район, П'ятихатський район, Новгородський район, Кіровоградський район.

Кадастрова зйомка з технічним звітом потрібна для отримання кадастрового номера, виконується в державних координатах, новітнім геодезичним обладнанням. На підставі проведення кадастрової зйомки в Олександрії складається технічний звіт про геодезичні роботи, який потрібен для подальшої землевпорядної технічної документації та реєстрації ділянки в земельному кадастрі. Складання технічного звіту про геодезичну зйомку дуже важливий етап у приватизації ділянки, тому що які будуть координати, там і буде  розташована ваша ділянка по документах згідно держ акту.

Геодезичні роботи Олександрія

Геодезичні роботи в Олександрії

Кожне нове будівництво проектується на актуальній топографічній зйомці, потім геодезисти на місцевості закріплюють геодезичне обгрунтування для подальшого винесення проекту в натуру. Всі геодезичні  вимірювання на місцевості здійснюються електронними тахеометрами і GPS системами. Такий вид робіт відноситься до інженерної геодезії. Потім поетапно на кожному етапі будівництва фахівці виносять осі для котловану, для розмітки фундаментів. Як винести вісь колони найкраще знає геодезист. Потім коли колони змонтовані, потрібна перевірка вертикальності колон, точна співвісність елементів обладнання, каркасу, геодезична вивірка конструкції. Після розбивочних і монтажних робіт потрібно робити виконавчу зйомку і вести всю виконавчу геодезичну документацію. Виконавча геодезична схема покаже реальну картину, фактичні розміри фундаментів, колон, котловану, перекриттів, положення анкерних болтів.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Потім вся інформація наноситься на топографо-геодезичний план за допомогою проведення топозйомки, причому планово-висотна знімальна геодезична мережа, яка була закріплена перед початком будівництва залишається на весь період проведення будівельних робіт, а так в процесі експлуатації будівлі.

На виконавчому генплані наноситься зйомка підземних комунікацій, зйомка меж ділянки. При виконанні земляних та ландшафтних робіт обов'язковою є вертикальна зйомка місцевості до початку робіт, пості закінчення проведення робіт. Ці 2 процедури потрібні для коректного підрахунку земляних робіт і переміщених земляних мас при будь-яких земляних роботах.

Так само по Олександрії ви можете замовити:

 • зйомку автомобільних доріг і залізниць;
 • геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання;
 • перенесення висотних відміток на монтажний горизонт;
 • геодезична зйомка підкранових шляхів мостових, козлових кранів балок;
 • контурна зйомка будівель;
 • визначення кренів димових труб;
 • нівелювання рейок, підлог, доріг, траси;
 • геодезична зйомка фасаду будівлі;
 • визначення обсягів сировини і насипних матеріалів на складах та у бункерах;
 • оновлення (актуалізація) топографічних планів;
 • винос в натуру та відновлення межових знаків меж ділянок з Олександрії;
 • геодезичний контроль будівельно-монтажних робіт;
 • геодезичні спостереження за деформаціями будівель і споруд;
 • подеревна зйомка для ландшафтного дизайну.

З питань геодезичних робіт в Олександрії телефонуйте 097-57-246-57 будемо раді співпраці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення