Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія в Апостолове

Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонує широкий спектр геодезичних робіт у Апостоловому. Жодне будівництво не обходиться без геодезії. Її застосовують не тільки при проведенні будівельних робіт, але і при проведенні розрахунку обсягів порід, а також при розрахунку вибухових робіт у гірничій справі. Наша компанія із задоволенням надає вашій увазі досить великий спектр геодезичних вишукувань не тільки в Апостоловому, але й у всьому районі.

Геодезія в Апостолове

Геодезичні роботи, які надає наша компанія включають в себе: геодезію в будівництві, підрахунок обсягів земляних робіт, геодезичні роботи, геодезичну вивірку конструкцій, виконавчу зйомку і ведення виконавчої документації, а також топографічну зйомка.

Наші геодезисти грамотно і якісно нададуть свої послуги, завдяки своєму великому досвіду у виконанні робіт даного спрямування та використання сучасного обладнання. Компанія ООО "Гільдія Інжиніринг" проводить у Апостоловому як польові так і камеральні геодезичні роботи. До польових відносяться роботи, при яких виконується вимірювання об'єктів на місцевості. При камеральних здійснюється обробка даних, які були отримані під час проведення геодезичних вимірювань, оформляються креслення, складають звіти про виконану роботу.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Завдяки геодезії проекти будівель і споруд з максимальною точністю переносяться в натуру з схем, відбувається точний розрахунок необхідних обсягів матеріалів, а також контролюється дотримання параметрів конструкцій, що дуже важливо. Будь-яка, навіть найменша помилка, неприпустима. Тому наші фахівці підходять до виконання завдань дуже грамотно і відповідально.

Компанія ООО "Гільдія Інжиніринг" виконує роботи, які необхідно провести для подальшого проведення заходів з озеленення, а також благоустрою земельної ділянки для створення проектів ландшафту. Серед таких робіт:

  • створення планово-висотної геодезичної мережі;
  • топозйомка меж земельної ділянки, підземних комунікацій;
  • прив'язка будівель за даними. які були отримані під час нівелювання профілів по трасах автомобільних доріг і залізниць, прокладених на об'єкті.

Фахівці компанії ООО "Гільдія Інжиніринг" проведуть геодезичні роботи в Апостоловому і районі якісно, грамотно і оперативно з використанням новітнього сучасного обладнання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення