Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні послуги, геологія в Бобринці

Компанія ТОВ "Гільдія Інжиніринг" надає своїм клієнтам тільки якісно виконану геодезичну роботу в обумовлений термін. Багаторічний досвід компанії дозволив зібрати тільки найкращих геодезистів, які підходять грамотно і відповідально до кожного поставленого перед ними завдання. Ми виконаємо геодезичні роботи в Бобринці, а також у будь-якому куточку даного району, надавши тільки саму точну інформацію і грамотно складену відповідну документацію, завдяки якій ви отримаєте дозвіл на будівництво і проектування вашої земельної ділянки.

Геодезичні послуги, геологія в Бобринці

Наша компанія пропонує великий спектр геодезичних послуг від топографічної зйомки до завершального етапу геодезії під час будівництва. Геодезія являє собою галузь виробництва, це нерозривна частина будівельного процесу. Геодезія безпосередньо пов'язана з різними вимірами на земельній ділянці і виконується в кілька етапів. Перший етап геодезії іменується польовим. Під час даного етапу геодезисти за допомогою спеціальних інструментів здійснюють вимірювання на ділянці, яку необхідно дослідити. Велику роль під час проведення польового етапу відіграє вміння користування інструментами геодезистами, а також технологічне обладнання. Прогрес не стоїть на місці і кожен раз обладнання вдосконалюється, що дозволяє під час здійснення вимірювань домогтися найбільш точних даних. Наші фахівці під час виконання своєї роботи використовують тільки інноваційне технологічне оснащення. Це дозволяє виконувати геодезичні роботи оперативно та якісно.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія має ряд напрямків, одним з яких є топографія. Топографо-геодезичні роботи включають в себе топографічні зйомки, кадастрові зйомки, виконавчі зйомки, винесення меж земельної ділянки в натуру та складання геодезичних карт і планів. Топозйомка - це проведення геодезистом вимірів висот, поворотних кутів, відстаней, за результатами яких складаються топографічні карти і схеми місцевості. Така зйомка має свою актуальність коли вирішуються питання оформлення землі, складання та поновлення топографічних карт, а також перед проектуванням і початком будівельного процесу об'єкта нерухомості. Топографічна зйомка включає в себе польові і камеральні роботи. Вона буває різних масштабів: ландшафтна топозйомка, великомасштабна і дрібнокомасштабна. Найбільш популярною є топозйомка великого масштабу 1/500, яка має ще одну назву "п'ятисотка".

За результатами отриманими під час проведення топографічної зйомки складається топографічний план. Він являє собою великомасштабне креслення, на якому відображається рельєф і ситуація місцевості, наземні і підземні комунікації, а також всі об'єкти нерухомості, розташовані на досліджуваній площі. Всі елементи відображаються умовними знаками на площині.

Наша компанія пропонує наступні геодезичні послуги у Бобринці:

  • підрахунок обсягів земляних робіт в Бобринці;
  • розбивка осей будівель і споруд в Бобринці;
  • складання всієї необхідної топографо-геодезичної документації;
  • топозйомка ділянки в Бобринці;
  • виконавча зйомка в Бобринці.

Це далеко не весь спектр послуг, які ми пропонуємо. Геодезичні роботи в Бобринці будуть виконані нашими фахівцями якісно і в строк.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення