Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи в Царичанці

Земельні ділянки громадянського користування, приватні території, об'єкти інфраструктури, дороги, фабрики, заводи, греблі, водосховища, елеватори та інші земельні ділянки і окремі об'єкти нерухомості вимагають геодезичного дослідження і контролю. Саме через ці та інші подібні території і проявляється основна мета геодезії - вивчення місцевості за допомогою вимірювальних процедур.

Геодезичні роботи в Царичанці

Як бачимо, цільове призначення ніяк не впливає на проведення геодезичних робіт. Також не впливають і масштаби та складність  об'єктів. Особливо, якщо за справу беруться фахівці нашої компанії з багаторічним стажем роботи на різноманітних територіях у всіх куточках України. Не є винятком і Царичанка. Незалежно від населеного пункту, в якому ми працюємо, набір послуг залишається максимально повним. При цьому скрізь застосовується тільки професійне обладнання.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Як правило, всі геодезичні роботи можна розділити на польові та камеральні. Такий поділ залежить від того, де саме проводяться процедури. Польові роботи виконуються на самій території. Вони передбачають використання спеціального обладнання, яке допомагає фіксувати кількісні параметри об'єкта, рельєф місцевості, розташування будівель, зелених насаджень, комунікацій або виявляти відхилення від норм у тих чи інших випадках. Використання конкретного приладу визначається видом польових робіт. Камеральна стадія виконується за допомогою програмного забезпечення і являє собою не що інше, як обробку даних, отриманих на польовому етапі.

Всі геодезичні роботи можна умовно розділити на кілька напрямів. Один з напрямків - це землевпорядні роботи. Вони необхідні для оформлення документів на ділянку. До складу землевпорядних робіт входить кадастрова зйомка, розробка кадастрового плану території, який визначає межі та координати ділянки. Також в ході землеустрою можуть проводитися роботи з визначення, уточнення та виносу меж ділянки в натуру.

Великим напрямком є інженерна геодезія, яка регулює процес будівництва. Сюди ж відноситься і стадія контролю за експлуатованими об'єктами нерухомості будь-якого призначення. В даний сегмент робіт входить:

  • топографічна зйомка в Царичанці в будь-якому масштабі в залежності від цілей;
  • складання геопідоснови або топографічного плану в Царичанці;
  • створення геодезичної розбивочної мережі;
  • підрахунок обсягів земляних робіт, спостереження за їх проведенням;
  • розбивочні процедури на ділянці;
  • виконавчі зйомки і вивірки споруд в Царичанці;
  • складання виконавчої документації;
  • геодезичний моніторинг за деформаціями об'єктів;
  • подеревна зйомка з метою благоустрою;
  • зйомка комунікаційних ліній в разі їх монтажу.

Виконуємо ми і роботи на технічних об'єктах - досліджуємо гірничодобувні, гідротехнічні, промислові об'єкти, а також автомобільні і залізні дороги як в ході будівництва, так і під час їх експлуатації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення