Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Чернівці, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезичні вишукування вимагає будь-яка земельна ділянка, будь-яких розмірів і форм яких би вона не була і в якому б місці вона не знаходилась. Знехтувати деякими з них - це поставити під сумнів точність виконуваних подальших процесів. А деякі взагалі не можна проігнорувати, тому що без них не можна оформити документи або продовжити роботи. Геодезичні вишукування проводяться з метою виявлення особливостей місцевості або конкретної ділянки, визначення її кількісних, числових показників. До складу геодезії входить безліч процесів і процедур, які направлені на всебічне дослідження території або об'єктів, розташованих на ній. Комплексний геодезичний аналіз земельної ділянки в Чернівцях пропонує вам наша компанія.

Контакти у Чернівцях:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Чернівцях розташований за адресою пр. Перемоги, 64. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Чернівці, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Спектр послуг, які ми надаємо в рамках геодезичних робіт, є найбільш повним. Ми охоплюємо всі геодезичні напрямки. Саме тому, звернувшись в нашу компанію, вам більше не потрібно шукати додатково фахівців, які дороблять ту чи іншу роботу. Ми зробимо весь комплекс, починаючи з підготовки і закінчуючи підсумковими документами в Чернівцях.

Наша компанія працює на різних за своєю цільовою спрямованістю об'єктах і ділянках: приватні цивільні, промислові, сільськогосподарські, гідротехнічні, гірничі та інші. У кожного з них є свої особливості, які потрібно піддати дослідженню.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Однак є й універсальні процедури, що проводяться на території незалежно від її призначення. До таких універсальних послуг можна віднести наступні:

 • всі землевпорядні роботи - кадастрова зйомка в Чернівцях, розробка кадастрового плану, винос або уточнення меж ділянки. Кожна земельна ділянка повинна мати відповідні документи. Щоб їх оформити і зареєструвати землю, потрібно зібрати технічні матеріали. А це можливо тільки на підставі геодезичних даних;
 • топографічна зйомка в Чернівцях - можливість найповнішого дослідження території і всіх її особливостей. За результатами зйомки складається топографічний план, який і відображає всі ці зафіксовані особливості. Топозйомка - обов'язкова процедура для кожної ділянки, на якій передбачається здійснювати якісь дії. З її допомогою фіксуються розміри, рельєф, всі об'єкти наявні там, лінії комунікацій. Поширений масштаб зйомки і топоплана - 1:500, але може бути обрано й інший в залежності від цілей.

Ці послуги охоплюють всі земельні ділянки, навіть ті, на яких немає ніяких споруд, наприклад, землі під сільськогосподарську діяльність. Є також ряд універсальних процедур, які застосовуються до всіх ділянок, на яких заплановано будівництво чи інші дії:

 • розрахунок обсягів земляних мас - процедура, необхідна для оптимізації будівельного процесу;
 • осьова розбивка згідно з проектом конструкції. Розбивочні роботи передбачають винесення основних і допоміжних осе й і їх закріплення в потрібних місцях ділянки;
 • вивірка конструкцій на предмет горизонтальності, співвісності вертикальності та інших показників;
 • виконавча і підсумкова контрольна зйомка об'єкта, його елементів, а також ліній комунікації з метою контролю над правильністю виконання.

Якщо говорити про промислові, гідротехнічні та інші специфічні і досить складні об'єкти і території, дослідити їх необхідно не тільки перерахованими методами, але і низкою спеціальних процедур:

 • нівелювання поверхонь, доріг, шляхів та інших елементів;
 • перевірка вертикальності висотних споруд;
 • вимірювання залишків сировини;
 • трасування та інше.

Ми виконуємо як саме дослідження території, так і обробку результатів з подальшим складанням всієї необхідної документації в Чернівцях.

Коментарі та запитання:


Іван
Доброго дня потрібно встановити межі з сусідами. Яка ціна. 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Дякуємо за інтерес, проявлений до нашої компанії!
Для розрахунку вартості, напишіть нам: кадастровий номер ділянки, та номер мобільного для зв'язку з геодезистом. 

Андрій
Добрий день, мене цікавить за скільки часу та за якою ціною Ви зробите 1:500 на земельну ділянку загальною площею 30 сотих (складається з двох ділянок - державні Акти), з нанесенням мереж та печатками
Дякую за відповідь
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Для розрахунку вартості необхідна інформація про те де знаходиться ділянка

Анна
Доброго дня!Мені треба виміряти і поділити територію з сосідами.В яку ціну?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Для розрахунку вартості винесення меж потрібен кадастровий номер ділянки. Спеціалісти на ділянці встановлять межові знаки, нададуть акт винесення меж. Термін виконання робіт - 1 день. 

Петро
Доброго дня. Планую побудувати 2-х поверхову нерухомість у м. Новоселиця, Чернівецької обл. Площа будівництва 100 кв.м. на земельній ділянці у 160 кв.м. необхідно зробити геодезичні та геологічні роботи. Яка ціна ваших послух та термін виконання. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Петро. Вартість за комплекс послуг складає 12000 грн. У вартість входить топографічна зйомка, складання плану ділянки у масштабі 1:500, геологія ділянки- буріння розвідувальних свердловин, лабораторний аналіз грунту, складання технічного звіту з висновками та рекомендаціями стосовно фундаменту будівлі. Термін виклнання робіт орієнтовно складає 2 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення