Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Черкаси, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

У своїй багаторічній діяльності наша компанія дотримується принципів професійної діяльності. Це дало нам можливість успішно розвиватися, напрацьовувати велику клієнтську базу, в якій є багато відомих компаній. Ми прагнемо розширювати не лише сферу послуг, але і географію своєї діяльності. Повний набір геодезичних робіт ми здійснюємо в Черкасах.

Контакти у Черкасах:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Черкасах розташований за адресою вул. Героїв Сталингада 22а, торгово-офісний центр "Човен". Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Черкаси, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Без геодезії не можна уявити ні будівельний, ні землевпорядні процеси. Геодезичні вишукування дають можливість отримати повні кількісні та якісні показники та відобразити їх на графічних документах. При цьому вкрай важливою є точність, яка повинна бути максимальною, без похибок. Тому результати потрібно перевіряти, а для їх отримання використовувати високоточне професійне обладнання.

Спектр геодезичних робіт у Черкасах дуже широкий. Вони різнопланові і різної спрямованості. Але, разом з тим, будь-яка процедура вимагає певної послідовності виконання. Для геодезичних робіт встановлено чіткий алгоритм, який починається зі знайомства із земельною ділянкою. Це знайомство передбачає огляд самої території і вивчення документів, що відносяться до неї.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Далі можна переходити до польових робіт або робіт на місцевості. Це безпосередньо аналіз, вимірювання та фіксація параметрів ділянки. Ось тут як раз і необхідне геодезичне обладнання - тахеометр, нівелір та інші спеціальні прилади.

Завершальним етапом у всьому алгоритмі геодезичних робіт буде камеральний. Це обробка отриманих даних з ділянки та їх виклад у текстовому та графічному вигляді. В текстовому вигляді клієнту надається детальний технічний звіт, а в графічному - креслення, плани, схеми або карти в залежності від виду послуги. Причому, матеріали видаються як на папері, так і на електронному носії.

Якщо у вас оформлені ще не всі документи на землю, то перш ніж переходити до інших геодезичних процедур, вам знадобляться землевпорядні. Зокрема, необхідно зробити винос в натуру меж території, відзначити прикордонні точки межовими знаками. Якщо подібна процедура вже виконувалася по відношенню до вашої ділянки, то в деяких випадках може знадобитися уточнення. Наприклад, якщо якісь з межових знаків були загублені, зміщені або якщо між вами і вашими сусідами виник спір за суміжний шматок землі. Ще одним напрямком землевпорядних робіт в Черкасах є кадастрова зйомка, яка визначає розміри території, її координати. За результатами зйомки складається кадастровий план ділянки.

А коли всі документи в порядку і оформлені, можна приступати і до інженерно-геодезичних вишукувань в Черкасах. Ті ділянки, які не відведені під забудову, зажадають тільки однієї процедури - топографічної зйомки. А якщо мова йде про будівництво, перепланування чи інші масштабні роботи, то тут знадобиться цілий ряд процедур:

  • вищезгадана топографічна зйомка, яка потрібна для проектування конструкції або створення ландшафтного дизайну ділянки;
  • геодезична зйомка підземних і наземних комунікаційних мереж;
  • підрахунок обсягів земляних робіт, який необхідний, щоб розрахувати витрати засобів і техніки на проведення цих самих земляних робіт;
  • осьова розбивка основних і проміжних осей конструкції і закріплення точок відмітками;
  • повне перенесення проекту споруди на місцевість;
  • вивірка елементів споруд по вертикалі, горизонталі, по осях і іншими параметрами;
  • проміжні виконавчі зйомки елементів конструкції з метою виявлення відхилень від проектної документації;
  • якщо мова йде про промислові об'єкти або потрібно вирівняти велику площу, то необхідно провести нівелювання поверхні;
  • підсумкова виконавча зйомка і складання необхідного пакету виконавчих документів.

Коли будівництво закінчено, геодезичні роботи на цьому не закінчуються. У ході експлуатації споруд необхідно проводити контрольні дослідження з метою своєчасного виявлення відхилень від норм. Такими роботами виступають встановлення крену висотних споруд, перевірка залишків запасів сировини на складах, оновлення графічних матеріалів.

Усі ці та ряд інших послуг виконають фахівці нашої компанії в Черкасах в самий короткий час.

Коментарі та запитання:


Віталій
Цікавлять інженерно-геологічні вишукування під приватний будинок в Черкасах. Якщо виконуються , можна взнати координати представників? 
Гильдия Инжиниринг
Доброго вечора, Віталій! Наша компанія проводить інженерно-геологічні вишукування у Черкасах. Вартість робіт від  - 5000 грн. В комплекс геологічних вишукувань входять: буріння 3 свердловин по 8 метрів, аналіз грунту в лабораторії, інженерно-геологічний звіт. При необхідності можемо виконати топографічну зйомку земельної ділянки та винесення меж в натуру. За більш детальною інформацією ви можете звернутися до нашого спеціаліста Олександра за номером 097-57-246-57.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення