Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Чернігів, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Ви хочете купити земельну ділянку в Чернігові або прилеглих до нього населених пунктах? А може у вас вже є земля і ви вирішили щось побудувати на ній? Тоді вам обов'язково знадобляться послуги команди геодезистів для виконання інженерно-геодезичних вишукувань в Чернігові. І до вибору цієї команди потрібно підходити серйозно і відповідально. Тому що саме ці люди відповідають за правильність ваших земельних документів та всіх процесів, які будуть здійснюватися на ділянці.

Контакти у Чернігові:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Чернігові розташований за адресою вул. Шевченка, 103. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Чернігів, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Наша компанія для вас - це найкраще рішення і кращий вибір.  У нас в штаті працюють справжні професіонали, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами.

Ми ставимося до тих компаній, яким можна проводити всі види геодезичних робіт на увазі наявності всіх допусків і дозвільних документів. Ще один важливий фактор, що впливає на вибір нашої команди - це професійний набір апаратури і програмного забезпечення, які забезпечують підвищену точність фіксації й обробки отриманих даних. Саме завдяки сукупності цих плюсів ми відкриваємо все нові представництва по всій країні, в тому числі працюємо і у Чернігові.

Геодезія в нашій компанії - це комплексний підхід до виконання кожного завдання. Кожен працівник спеціалізується на своєму напрямку роботи, тому процес виходить послідовним і оперативним. Ми проводимо і польові роботи на місцевості з метою фіксації та вимірювань її характеристик, і камеральні - по обробці отриманих даних та складання документів.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Найширший геодезичний напрямок представлений інженерно-геодезичними дослідженнями. Вони спрямовані на задоволення проектних, будівельних потреб. До таких вишукувань відноситься цілий ряд процесів і в першу чергу - топографічна зйомка місцевості. Завдання, які ставляться перед нею - це детальна і гранично точна фіксація всіх особливостей земельної ділянки. До елементів, які обов'язково повинні бути присутніми на підсумковому топографічному плані, відносяться площа, розміри, рельєф, комунікації, об'єкти нерухомості, водні об'єкти, зелені насадження (якщо мова йде про зйомки для ландшафтного дизайну).  Топозйомка відіграє важливу роль на передпроектній стадії, коли необхідно точно знати, де і які елементи розташовуються, щоб грамотно скласти проект.

Не менш важливими є й інші геодезичні процедури в Чернігові:

 • створення геопідоснови під будівництво;
 • розрахунок об'ємів земляних мас;
 • осьова розбивка, закріплення осей відмітками;
 • перенесення проекту в натуру в Чернігові;
 • проміжні виконавчі зйомки елементів конструкції;
 • підсумкова виконавча зйомка для введення споруди в експлуатацію;
 • перевірка вертикальності;
 • зйомка підземних комунікаційних ліній в Чернігові;
 • контроль над правильністю параметрів і показників;
 • складання виконавчої документації;
 • робота над технічними звітами та інших матеріалів текстового характеру.

Якщо мова йде про промислові об'єкти, то список послуг розширюється ще більше. Він доповнюється такими роботами як виявлення крену висотних конструкцій, вимірювання залишків сировини і його обсягів, вимірювання числових показників (довжини) трас та залізничних полотен, геодезичний контроль під час встановлення промислового обладнання.

Під час експлуатації будівлі, дороги або іншого об'єкта, його також необхідно перевіряти. Геодезична перевірка полягає в спостереженнях за змінами стану об'єкта, появою в них ознак деформації. Саме своєчасний геодезичний контроль дає можливість вчасно помітити відхилення від норм і вжити заходів. В іншому випадку, ігноруючи дані процедури, замовник може понести великі збитки, пов'язані з ремонтом або відновленням конструкції.

Також, якщо вам потрібно, наша компанія проведе попередньо землевпорядні роботи в Чернігові, щоб ви змогли швидко оформити всю документацію на вашу ділянку.

Коментарі та запитання:


атиап
по області працюєте
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Так, працюємо, яка послуга Вас цікавить?

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення