Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Послуги з геодезії, визначення меж земельної ділянки у Камянскому

Геодезичні роботи у Дніпродзержинську , як у великому промисловому регіоні, виконуються не тільки для приватних осіб, але в більшості для заводів, видобувних і переробних підприємств. Компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» надає геодезичний супровід для підприємств Кам'янського і надає будь-які види геодезичних послуг. Представництво компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг» у Кам'янському знаходиться на вул. Сировця, 16. Замовити послуги з геодезії Ви можете безпосередньо за телефоном 097-57-246-57. Також можна замовити розрахунок геодезії прямо на сайті, заповнивши форму, або в онлайн-режимі чату. Наш фахівець в найкоротші терміни проведе розрахунки і зорієнтує Вас по вартості і детально проконсультує по всім необхідним роботам з геодезії і проконсультує по складанню геодезичної документації. Кам'янське представництво також надає геодезичні послуги у Дніпродзержинську.

Контакти в Кам'янському:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Кам'янському розташований за адресою вул. Сировця, 16 2 пов., оф. 3. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Для будь-яких видів операцій з нерухомістю (як з будівництвом, так і при купівлі-продажу) обов'язкова наявність топографічного плану. Як правило, це топозйомка масштабу 1:500 («п'ятисотка»). У Дніпродзержинську топографічна зйомка проводиться з використанням найсучаснішого обладнання та складені за даними зйомок карти мають дуже високу точність та актуальність. На руки Ви отримаєте план з печаткою «Головапу» та його електронну версію. В Кам'янському топографічні плани складалися для заводу з виробництва бета-каротину в Дніпровому, с.Карнауховка для проведення газифікації і великого числа приватних осіб, у тому числі зйомка для ландшафтного дизайну в Дніпровому.

Послуги з геодезії камянске Однією з найбільш популярних послуг у Кам'янському є винесення меж ділянки в натуру. Ця послуга використовується для закріплення або відновлення меж земельної ділянки за допомогою встановлення межових знаків. Обов'язково використовуйте винесення меж перед початком будівництва - це допоможе уникнути конфліктних ситуацій і труднощів з оформленням документації. У Кам'янському компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводила роботи з винесення меж на Дніпровському металургійному комбінаті ім. Дзержинського, а також у с. Писарівка Царичанського району.

Топозйомка в Камянске Також перед початком будівельних робіт рекомендуємо провести трасопошукові роботи. Для Кам'янського, з його великою кількістю підземних теплотрас, каналізації, водопроводів, електрокабелів це цілком розумна міра обережності. У разі, якщо трасу тільки належить будувати - можлива побудова профілів для проектування теплотрас. Зйомка мереж також здійснюється при оформленні договору сервітуту.

Послуги з геодезії камянске Для Дніпровського металургійного комбінату та інших переробних підприємств актуальна така послуга компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг», як вимірювання залишків матеріалу (металобрухту). Матеріал може зберігатися в бункерах або в насипному вигляді. Фахівець проводить геодезичну зйомку поверхні під насипом або виконавчу зйомку бункерів, після чого створює комп'ютерну 3D-модель за якою може визначити обсяги і масу запасів сировини. Вимірювання залишків можуть проводитися як одноразово, так і з будь-яким зручним для Вас тимчасовим інтервалом.

Визначення меж земельної ділянки по камянскому Для компаній та приватних осіб, які проводять будівельні роботи у Кам'янському обов'язково виявляться корисними геодезичні роботи в будівництві. Вони проводяться на всіх стадіях будівництва, включаючи підготовку, основний період і його завершення. На підготовчому етапі фахівці компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг» створюють геодезичну основу для будівництва, роблять зйомку і виносять в натуру осі. Також складається виконавча зйомка, за якою готується виконавча документація. Після закінчення будівництва готується і складається технічний звіт про проведені роботи, складається виконавчий генеральний план, проводяться спостереження за деформацією об'єктів. Геодезичний контроль є важливою і невід'ємною частиною кожного будівництва. Будівельні геодезичні роботи у Дніпродзержинську проводилися на будівництві Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського, заводу «Біогаз» в Єлизаветівці, на птахофабриці «Наша ряба». Розбивка осей здійснювалася для торгового центру «Епіцентр» і градоустановочного підприємства «Дніперовий комбінат».

Топозйомка в камянске Компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» також пропонує зйомку дна водойми, за якою можна провести роботи з чищення дна водойми, його поглиблення. Додатково можливо провести благоустрій пляжу, в який входить створення чистого піщаного берега і усунення рослинності на строк від десяти років.

Відвідайте наш офіс


Відвідати представництво геодезичної компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" у Кам'янському Ви можете в будь-який зручний час, попередивши про свій візит за телефонами:
097-57-246-57

Ми будемо чекати Вас за адресою: Україна Кам'янське, ул.Сировця, 16, оф.3.

Послуги з геодезії, визначення меж земельної ділянки у Камянскому Послуги з геодезії камянске Визначення меж земельної ділянки по Камянскому Послуги з геодезії камянске
Переглянути збільшену карту

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення