<Геодезія, винос межі ділянки в Дніпрі 

Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи, топографічні зйомки в Дніпрі

Дніпро і Дніпропетровська область є одним з пріоритетних регіонів, в яких компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводить геодезичні роботи. Підприємство почало здійснювати інженерно-геодезичні вишукування в Дніпропетровській області ще у 2006 році і саме тут знаходиться велика кількість обслуговуваних об'єктів. Геодезичні роботи у Дніпрі користуються великим попитом, тому що місто є одним з найбільших індустріальних центрів країни. Також у Дніпрі знаходиться головний офіс компанії, звідки координується робота представництв по всій Україні.

У Дніпрі геодезичні роботи компанією ТОВ «Гільдія Інжиніринг» виконуються як для великих промислових підприємств, так і для приватних осіб. Ціни на послуги з геодезії залежать від безлічі факторів, серед яких місце проведення геодезичних робіт, тип споруди, кількість і терміни виконання геодезичного супроводу. Ви можете дізнатися попередню суму робіт, заповнивши форму замовлення на сторінках сайту, звернувшись до оператора чату, а також зателефонувавши 097-57-246-57. У будь-якому випадку Ви переконаєтеся, що наші розцінки є найбільш прийнятними за співвідношенням якість-ціна-швидкість.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Геодезичні услуги Дніпрj

Однією з найбільш затребуваних послуг перед початком будівництва як промислових або торгових об'єктів, так і перед забудовою приватної ділянки є винесення меж в натуру. В даний час діє акція, за якою винос меж земельної ділянки в натуру в Дніпрі і області обійдеться всього лише в 1300грн!

Умови акції: безкоштовне винесення меж земельних ділянок здійснюється тільки для робіт, пов'язаних з винесенням меж з яких буде проведена установка забору з монтажем від компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг".

Дніпро є містом України, яке активно розвивається і займає одне з лідируючих місць за обсягом будівельних робіт. Проведення таких робіт потребує геодезичного супроводу. Компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводила геодезичний супровід будівництва у Дніпрі на досить великій кількості об'єктів, серед яких ТРЦ «Караван», Дніпроий онкоцентр, бетонний вузол «Ельба», що будуються на території Дніпроого машинобудівного заводу. Геодезичний контроль проводився на всіх стадіях будівництва: підготовчому, основному і завершальному.

Перед початком будівництва, як правило, також проводять інженерну геологію грунтів ділянки. Якісно проведені інженерно-геологічні дослідження дозволяють визначити характеристики і властивості ґрунтів, на яких планується зведення будівлі або споруди. На основі отриманих результатів, в ході проведення всього комплексу робіт, складаються рекомендації з вибору типу фундаменту і необхідної глибини його закладання.

Геологічні вишукування включають в себе:

  1. Бурові робіт. Буряться свердловини необхідної глибини для відбору зразків ґрунту.
  2. Дослідження відібраних зразків ґрунту в лабораторії. Завдяки різним методам ґрунт досліджують на фізичні та механічні властивості, які необхідно знати для зведення надійного і довговічного будівлі і споруди.
  3. Камеральна обробка результатів і складання інженерно-геологічного звіту.

У Дніпрі ця послуга використовується для визначення конструкції фундаменту і пристрою в майбутньому будинку цокольного поверху.

Проведення інженерно-геологічних вишукувань - найбільш ефективний спосіб дізнатися про склад грунту на ділянці перед будівництвом. Ще на прередпроектному етапі необхідно замовити буріння свердловин, щоб дізнатися основні показники грунту, які здатні вплинути як на процес будівництва, так і на експлуатацію вже існуючої споруди. Істотно заощадити на будівельних матеріалах допоможе геологічний звіт, який видається в результаті проведених інженерно-геологічних вишукувань. На основі лабораторного аналізу відібраних на ділянці зразків грунту, в звіті вказуються основні показники і характеристика грунту. В геологічному звіті також вказуються рекомендації з будівництва фундаменту - його тип, глибина закладки. Таким чином, виконання геології ділянки надає можливість вибрати найбільш оптимальний варіант фундаменту і уникнути можливих негативних явищ, які можуть проявиться в майбутньому, таких як зсуви, підтоплення та т. д. Наявність власної сертифікованої лабораторії, сучасної компактної бурової техніки і досвідчених фахівців, які знають свою справу - дозволяють давати якісний результат в найкоротші терміни.

Також на початку будівництва активно використовується такий вид геодезичної діяльності, як розбивка і винос осей. Найбільш відомим об'єктом, де компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводила роботи по розбивці і винесенню осей у Дніпрі є металургійний завод «Дніпросталь». Для заводу був здійснений повний спектр послуг геодезичних робіт, що застосовуються на будівництві і виробництві: передпроектні інженерні вишукування, визначення меж землекористування, закріплення на місцевості головних розбивочних осей, детальна будівельна розбивка споруд із щоденним контролем правильності геометрії, а також розбивка осей технологічного обладнання з виконавчими схемами.

Невід'ємною частиною будівельних робіт є топографічна зйомка. При більшості операцій з нерухомістю частиною необхідної документації є топографічна карта масштабу 1:500. Геодезисти з ТОВ «Гільдія Інжиніринг» є найбільш підготовленими серед фахівців інших компаній, де Ви можете замовити топозйомку в Дніпрі. Складання топографічних планів, як правило, входить в геодезичні роботи при будівництві або виробництві. Топографічна зйомка в Дніпропетровській області фахівцями ТОВ «Гільдія Інжиніринг» була виконана на таких великих об'єктах як будівництво заводу «Біогаз» в с. Єлизавєтовка, молочного комплексу «Катеринославський» взлітно-посадкової смуги Дніпроого аеропорту та об'єктів металургійного заводу «Дніпросталь». Крім того, регулярно проводиться велике число робіт з топозйомки для приватних домоволодінь в м. Дніпрі і області.

Вартість геодезичних вишукувань

Важливим інструментом контролю за точністю виконання будівельних робіт є виготовлення виконавчих зйомок. Зйомки ведуться під час будівництва об'єкта і закінчуються після його завершення. Виконавчі зйомки у Дніпрі проводяться регулярно на будівництві промислових об'єктів і приватних будинків. Результатом цих зйомок є складання виконавчої документації, що відповідає вимогам нормативних документів, органів держнагляду і технічного нагляду замовника.

Геологія ділянки по Дніпру та області

Враховуючи велику кількість шахт і кар'єрів в Дніпропетровській області популярністю користуються маркшейдерські послуги. Фахівці «Гільдія Інжиніринг» проводили такі роботи, як розбивка осей в підземних спорудах, супровід робіт в кар'єрах, контроль деформації і багато іншого. Маркшейдерські роботи проводилися на шахтах Ювілейна в Першотравенську, Павлоградська, Самарському (с. Богуслав), Тернівському і на Олександрівському та Петровському кар'єрах в Жовтих Водах.

Винесення меж ділянки по Дніпрі

Для великих промислових об'єктів Дніпроого регіону компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» пропонує послуги з підрахунку обсягів сировини, металобрухту, сипучих матеріалів у складах різних типів: відкритих, закритих, насипних, бункерних.

Відвідайте наш офіс

Відвідати представництво геодезичної компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" в Дніпрі Ви можете в будь-який зручний час, попередивши про свій візит за телефонами:
097-57-246-57

Ми будемо чекати Вас за адресою: Україна Дніпро, Набережна Січеславська (Леніна), 15а офіс 408, 4-й поверх (кол. будівля "Дніпробуду").

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення