Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500 в Івано-Франківську

Геодезія - поняття широке. У самому загальному розумінні - це наука про Землю. Однак нас цікавить інженерна геодезія, яка досліджує саме земельні ділянки з позиції їх кількісних показників. Для цього в інженерній геодезії існує цілий ряд процесів, які дозволяють вивчити територію шляхом її вимірювання по всім необхідним критеріям.

Контакти в Івано-Франківську:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Івано-Франківську розташований за адресою вул. Дністровська, 26. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезія, виніс меж ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500 в Івано-Франківську

Перелік процедур, що відносяться до розряду геодезичних, досить об'ємна. Серед усього різноманіття послуг виділяються такі, які більш поширені і затребувані, без яких не обходиться ні один процес, пов'язаний з землею.

Одна з таких послуг - це топографічна зйомка. Вона відноситься до розряду інженерно-геодезичних вишукувань. У свою чергу, вишукування - це сама основна геодезична робота будівельного процесу. Саме вона передує проектній стадії. Топографічна зйомка допомагає отримати найбільш повні відомості про територію, якою б великою вона не була. Серед актуальних і важливих даних, які фіксуються при проведенні топозйомки, виділяються такі: параметри ділянки, її площа, межі, рельєфні особливості, розташування вже існуючих будівель, а також водних об'єктів, зелених насаджень, наземних і підземних комунікацій. Після польової стадії зйомки дані обробляються і переносяться на топографічний план.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Така процедура як розрахунок обсягів земляних робіт дає можливість визначитися з методами виконання цих земляних робіт, вирахувати орієнтовну вартість процесу. Акцент на земляних роботах важливий тому що виїмка котловану передує закладці фундаменту - найважливішої частини конструкції.

Інша не менш важлива і об'ємна робота - це виконавчі зйомки. З їх допомогою можна контролювати хід будівництва, виявляти можливі нестиковки, розбіжності між проектними даними і тими показниками, які реалізовані на практиці. Виконавча зйомка дозволяє своєчасно зафіксувати помилки і їх усунути. Важливим відгалуженням в  виконавчій зйомці є зйомка підземних комунікацій. Ці складні елементи, монтовані на ділянці, можна дослідити саме за допомогою даної процедури.

Крім цих геодезичних робіт є ще велика кількість інших не менш важливих. Кожну з них ви можете замовити в нашій компанії, що працює в Івано-Франківську. Такими послугами є:

 • кадастрова зйомка в Івано-Франківську, розробка кадастрового плану ділянки;
 • визначення та уточнення меж території в Івано-Франківську, складання акта про перенесення меж ділянки в натуру;
 • актуалізація застарілих топографічних та інших графічних матеріалів шляхом повторного дослідження території та обробки нових даних;
 • перенесення проекту на місцевість, розбивка основних і допоміжних осей;
 • подеревна зйомка в Івано-Франківську у великому масштабі;
 • вивірка конструкцій в Івано-Франківську;
 • моніторинг технічного стану об'єктів нерухомості, промислових і гідротехнічних споруд;
 • нівелювання поверхонь;
 • геодезична зйомка при будівництві автомобільних доріг та залізничного полотна;
 • підрахунок обсягів сировинних запасів та запасів корисних копалин.

Коментарі та запитання:


Тетяна
Необхідна топозйомка для подальшого розроблення ландшафтного проєкту. М1:500. Потрібно позначити існуючі дерева та інженерні комунікації. Площа приблизно 0,25 га. Яка орієнтовна ціна? Дякую!
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Тетяно! Для точного розрахунку вартості надішліть нам кадастровий номер. Орієнтовно 5400 грн.

Анаствсія Корпен
Добрий день! Підкажіть яка вартість оновленої інженерно-геодезичної підоснови М 1:500 - земельна ділянка 0,05 га у садово-городньому товаристві. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість складає 3500 грн. Для точного розрахунку вартості необхідний кадастровий номер ділянки. 

Володимир
Доброго дня! Потрібно топографо-геодезичну зйомку 1:2000 (для підключення електоенергії до приватного будинку) . Яка ціна?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Володимир! Орієнтовна вартість топографо-геодезичну зйомку 1:2000 (для підключення електоенергії до приватного будинку) складає від 3000 грн. Для визначення точної вартості підкажіть де знаходиться ділянка, її площу та відстань до точки підключення?

Марта
Доброго дня! Плануємо будівництво в Івано- Франківську. Цікавить вартість на комплекс вишукувань : винесення меж, пятисотка, геологія для фундаменту. 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Марта. Для більш точного розрахунку вартості за комлпекс робіт для будівнитцва в Івано-Франківську, необхідна інформація про площу ділянки, конфігурацію будинку та ін. Також для винесення меж ділянки в Івано-Франківську необхідний кадастровий номер.
Назва послуги Ціна
Винесення меж ділянки до 10 точок 1 200 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки без погоджень 1 100 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки з печаткою Головапу 2 900 грн.
Розбивка геодезичних осей для будівництва 1 100 грн.
Виконавча геодезична зйомка 1 000 грн.
Геологія ділянки 3 900 грн.
Викопіювання М1:2000 та ситуаційний план 1 600 грн.

Оксана
Чи можна замовити кадастровий номер земельної ділянки по інтернету? Яка ціна?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Оксана. Дані роботи не входять до сфери послуг, які надає наша компанія.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення