Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Послуги з геодезії, винесення меж ділянки, топозйомка в Губиніці

На фото зображений геодезист, який виконує виміри залишків щебеню на вапняній фабриці в Губинихі.

Маючи у володінні земельну ділянку рано чи пізно всім доводиться стикатися з проведенням на ній геодезичних робіт. Причин може бути безліч, починаючи від необхідності створення проекту земельної ділянки до необхідності проведення різних операцій з землею, таких, як передача у спадщину, купівля-продаж і багато іншого. Найбільш актуально проведення геодезичних робіт під час будівництва. Наша компанія "Гільдія Інжиніринг" надасть геодезичні послуги в Губинихе будь-якого напрямку, незалежно від ступеня складності. У нашому штаті працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають чималий досвід роботи в даній сфері, а також володіють спеціальними навичками і знаннями, що сприяють якісно і оперативно виконати поставлені перед ними завдання. Геодезія в Губинихі - це наш напрямок.

Послуги з геодезії, винесення меж ділянки, топозйомка в Губиніці

Ми надаємо наступні геодезичні послуги в Губинихі:

  • супровід будівельного процесу;
  • надання кадастрових та землевпорядних послуг;
  • виконавча зйомка в Губинихе;
  • трасування інженерних мереж в Губинихе;
  • геодезичні роботи;
  • розрахунок об'єму земляних робіт в Губинихе;
  • створення геодезичної розбівочної основи;
  • закладка точок, реперів.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Це далеко не весь спектр геодезичних робіт, які виконують фахівці, що працюють в нашій компанії. До геодезичних робіт, які найчастіше у нас замовляють, відносяться топографічна зйомка, уточнення площі земельної ділянки, нанесення червоних ліній на топографічний план, винесення в натуру та відновлення меж земельної ділянки. Топографічна зйомка - являє собою цілий комплекс робіт, спрямованих на вимір земельної ділянки, на основі яких складаються топографічні карти і схеми. Топозйомка необхідна коли планується проведення газу, підключення електроенергії, для створення та оновлення топографічних карт, та при вирішенні земельних спорів і багато іншого. Проведення топографічної зйомки в Губинихе наші фахівці проведуть якісно і в обумовлений термін. Уточнення площі земельної ділянки проводиться з причини невідповідності нормативним вимогам опису в кадастрі розташування його меж. Нанесення червоних ліній на топографічний план відокремлює територію забудови від проектованих проїздів, вулиць і т. д. Відновлення та винос в натуру меж земельної ділянки дозволяють визначити точне його місцезнаходження згідно пунктів, зазначених у державної геодезичної мережі.

Як бачимо, геодезія - це наука, яка вимагає проведення вимірювальних робіт з точністю до міліметра, і кожна помилка може спричинити за собою неприємні наслідки. Тому проведення геодезичних робіт необхідно довіряти тільки досвідченим і кваліфікованим фахівцям таким, як геодезисти "Гільдії Інжиніринг". Ми гарантуємо якісне проведення робіт і грамотне складання та оформлення усіх відповідних документів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення