Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні послуги, винести межі ділянки, топозйомка, у Каховці

Геодезія - це наука. Однак на відміну від інших наук, які тяжіють до теоретики, геодезія - наука-практика. Вона активно застосовується в будівництві, а також землеустрої, реконструкції і в ході експлуатації об'єкта або земельної ділянки.

Геодезичні послуги, винести межі ділянки, топозйомка, у Каховці

Геодезичні роботи в Каховці, що проводяться на ділянках, можна підрозділити на кілька видів. В рамках кожного виділяється ряд окремих процедур. Перша група - це геодезичні роботи в землевпорядних цілях. Тут акцент робиться на координати і межі ділянки. Зокрема для цього виконуються такі процедури:

 • проведення кадастрової зйомки в Каховці;
 • складання кадастрового плану;
 • встановлення або уточнення меж ділянки в Каховці, узгодження цих кордонів, їх винесення та закріплення межовими знаками.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

найбільша кількість робіт проводиться в ході виробничого процесу. Починає його стадія проектування. На цьому етапі проводиться комплекс, який носить назву інженерно-геодезичних вишукувань. Основне завдання етапу - це отримання повних і точних відомостей про земельну ділянку з геодезичної позиції. До цієї стадії відносяться:

 • топографічна зйомка в Каховці в потрібному масштабі. Як правило, для проектування необхідний масштаб 1:500;
 • розробка топографічного плану за результатами зйомки;
 • подеревна зйомка, якщо мова йде про ландшафтний дизайн. Ця зйомка відрізняється від стандартної топографічної більшим масштабом (1:200) і акцентом на зелені насадження на ділянці;
 • розрахунок обсягів земляних робіт в Каховці.

Всі ці процедури можна назвати підготовчими, тому що вони передують практичній будівельній діяльності. Саме будівництво можна вважати відкритим, коли буде проведена ще одна геодезична стадія - геодезичні роботи. В ході даного етапу виконується винос осей на місцевість згідно із затвердженим проектом будівництва.

Наступний блок геодезичних робіт супроводжує активну стадію зведення конструкції. Це моніторинг процесу будівництва. Здійснюється контроль за дотриманням всіх норм, виявляються можливі розбіжності з проектом. Всі подібні дані можна отримати через проведення виконавчих зйомок. А виконавча документація за результатами підсумкової зйомки є обов'язковою. Без неї неможливо отримати дозвіл на введення об'єкту в експлуатацію.

Крім нових конструкцій, які тільки зводяться, геодезичного контролю вимагають і вже давно функціонуючі об'єкти. Тільки своєчасне проведення тих чи інших робіт геодезичного характеру дає можливість безпечного функціонування цивільних і промислових об'єктів. Шляхом таких процедур як виконавчі зйомки, нівелювальні роботи, вивірки споруд можна визначити, чи є якісь деформації і відхилення від первинних норм. Такими послугами є:

 • нівелювання підкранових колій в Каховці, підлог, залізничних шляхів;
 • визначення крену висотних споруд;
 • контроль за встановленням нового цехового устаткування і процесом його експлуатації;
 • визначення залишків сировини на складах в Каховці;
 • виконавчі зйомки споруд з метою виявлення їх деформацій.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення