Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи, топографічні зйомки, геологія ділянки в Києві, винесення меж ділянки в натуру.

В даний час компанією «Гільдія Інжиніринг» вже проведено велике число геодезичних робіт у Києві і Київської області. Широкий спектр виконуваних робіт з геодезії включає в себе інженерні вишукування, геодезичну перевірку, розрахунки земляних і розбивочних робіт, виконавчі зйомки та складання документації по виконаним роботам, а також топографічні зйомки. Компанія «Гільдія Інжиніринг» має представництва по всій Україні, в тому числі і Києві. Виконані нашою компанією роботи з інженерної геодезії виділяються серед аналогічних робіт конкурентів високою точністю, швидкістю їх проведення, а також прийнятнимицінами.

Геодезические работы Киев, разбивка осей, вынос границ участка в натуру

Серед виконаних робіт з інженерно-геодезичних вишукувань у Києві найбільш характерним об'єктом є п'ятиповерховий підземний паркінг на вулиці Спортивній, 1 ("Дайвер Лтд"). Були проведені розрахунки ухилу ділянки, розмічені під'їзні шляхи, визначено межі землекористування з урахуванням комунікацій. Під час робіт проводилася виконавча зйомка, котра визначала точність проведених робіт, за результатами якої було складено проектна документація з підрахунком обсягів майбутніх будівельних робіт. Всі роботи і підготовка документації зайняли сім днів.

виконавча зйомка та виконавча документація складалися під час проведення робіт з встановлення металоконструкцій будівлі київського автосалону "Honda" для будівельної компанії ТОВ ЦКШ. Раніше по об'єкту виконано підрахунок вартості та обсягів земляних робіт котлованам і траншеях, розбивочні роботи з пошуку габаритних точок будівлі і закріплення точок виносок.

Повний пакет послуг з супроводу зведення металоконструкцій був виконаний для нового київського будівельного гіпермаркету торгової мережі «Леруа», що будується, між Броварським проспектом і вулицею Кіото. У даний пакет входять роботи по проведенню випробувальної зйомки, складання за отриманими даними випробувальної документації, винос осей.

Однією з найбільш затребуваних робіт Києві та Київській області є топографічні зйомки, що використовуються для складання топографічних планів, що використовуються в технічній документації земельних ділянок.

Вынос границ участка в натуру Киев Топографічна зйомка є одним з обов'язкових умов при проведенні робіт з благоустрою та озеленення ділянки. Ці вимоги також входять планово-висотна знімальна геодезична мережа та прив'язка споруд, будівель, автомобільних доріг. Прив'язка включає в себе виконання геодезистами зйомки місцевості, за якими складаються профіль і вертикальний рельєф. Після складання прив'язки складається план забудованої і незабудованій місцевості, який визначає план майбутніх будівель на ділянці. топографічна зйомка входить у перелік обов'язкових документів, що використовуються при оформленні земельних ділянок або зміну їх розмірів, оновленні топографічних або кадастрових планів.

Інженерна геодезія в Києві від нашої компанії завжди на найвищому рівні, увага звертається на величезну кількість деталей, що в підсумку і є показником високої швидкості  як геодезії в будівництві, так і підрахунків обсягів земляних робіт. Геодезична розбивка осей будівель або споруд виконується тільки високоточними електронними тахеометрами, перевірка геометричних параметрів обладнання можлива лише повіреними геодезичними приладами, геодезичні вишукування по Києву. При кожному виїзді бригади геодезистів на об'єкт, будь то геодезична розбивка осей будівель або споруд або топографічна зйомка в Києві, або перенесення висотних відміток на монтажний горизонт, або нівелювання траси, або навіть винесення в натуру та відновлення межових знаків меж ділянок, всі роботи починаються з закріплення  геодезичної основи та планово-висотної знімальної геодезичної мережі. Вона закріплюється або за допомогою GPS спостережень від базових станцій, або від найближчих геодезичних пунктів полігонометрії або тріангуляції.

Зйомка підземних комунікацій по Києву можлива тільки при наявності міських планшетів або трасопошукового обладнання. Ведення виконавчої документації є обов'язок геодезиста, що знаходиться на будівельному майданчику, так само до його обов'язків відносять:

 • геодезична вивірка конструкцій;
 • виконавча геодезична схема;
 • зйомка підземних комунікацій;
 • перенесення висотних відміток на дно котловану;
 • визначення площі ділянки;
 • вертикальна зйомка місцевості;
 • геодезичний контроль;
 • винести вісь колони;
 • геодезичні роботи;
 • перевірка вертикальності колон;
 • виконавча зйомка;
 • геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання;
 • розбивка осей фундаментів по Києву;
 • геодезична зйомка фасаду.
Вынос границ участка в натуру Киев

маркшейдерським робіт на підприємствах Києва можна віднести:

 • геодезична зйомка підкранових шляхів у Києві з суворою періодичність 1 раз на рік;
 • співвісності елементів обладнання, так само проводиться періодично;
 • визначення кренів димових труб, а так само їх нахилів як в кутових, так і в лінійних одиницях;
 • геодезичні спостереження за деформаціями будівель і споруд, з допомогою закріплення спеціальних марок на несучих конструкція;
 • визначення обсягів насипних матеріалів по Києву, об'єм піску, щебеню, відсіву, будь-яких матеріалів, які знаходяться в бункерах, так і на відкритих складах;
 • координування  точок споруд;
 • зйомка автомобільних доріг і залізниць

землевпорядної геодезії відноситься:

 • топографо-геодезичний план і кадастровий план;
 • зйомка меж ділянки;
 • винесення меж ділянки;
 • винесення меж ділянки в натуру Київ;
 • винос меж земельної ділянки в натуру Київ;
 • контурна зйомка будівель для виготовлення проекту відведення земельної ділянки;
 • складання технічного звіту про геодезичної зйомки, для приватизації та технічної документації із землеустрою для подачі на реєстрацію кадастрового номера по Києву;
 • кадастрова зйомка з технічним звітом;
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Наші геодезисти-топографи з радістю виконають зйомку будь-якої ділянки в Києві, а саме топозйомка, топографічна зйомка м 1:500 з погодженнями та без(завереной печаткою геодезичної організації), топографічна зйомка м 1:200 для ландшафтного дизайну, подеревная зйомка для ландшафтного дизайну, оновлення (актуалізація) топографічних планів для будь-яких цілей як для продовження договору оренди, так і для проектування та реконструкції.

Так само виготовимо викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000 для підключення до електрики, разом з ситуационым планом ділянки з позначенням точки підключення і відображенням усіх електроустановок.

Більш детально з переліком геодезичних робіт компанії «Гільдія Інжиніринг» у Києві та регіонах України, а також розцінками на інші послуги з геодезії Ви можете ознайомитися тут. Звертаємо Вашу увагу на гнучку систему індивідуальних знижок на геодезичні роботи у залежності від обсягів і сезону!

Коментарі та запитання:


Марія
Вітаю.
Цікавить ціна послуги на ситуаційний план викопіювання для РЕС. Яка процедура замовлення та пакет документів?
Боярка, Київська область
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Для розрахунку вартості напишіть нам кадастровий номер, також приблизну відстань до точки підключення. По строках до 1 тижня з моменту виїзду на ділянку. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення