Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Кирилівка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезичні роботи - важлива складова дослідження ділянки шляхом його вимірювання. Дані, одержувані в ході вимірювальних процедур, що дають можливість грамотно й правильно скласти відповідні схеми, креслення, плани. Точні дані геодезичних вишукувань - це точне перенесення проекту на місцевості і не менш точна його реалізація.

Геодезичні роботи Кирилівка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезичні роботи в Кирилівці - це безліч процесів, які дозволяють досліджувати територію з різних ракурсів. Для реалізації тих чи інших завдань може знадобитися одна послуга або виконання цілого ряду робіт. Все залежить від мети і необхідного кінцевого результату.

Вимірювання місцевості, які і є основою геодезії, вимагають граничної точності та достовірності. Домогтися цього можна тільки при збігу двох факторів - професіоналізму виконавців, а також наявності у них відповідного обладнання. Саме використання електронних і лазерних приладів дає можливість підвищити точність показників.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

найповніші відомості про ділянку можна отримати шляхом зйомок. У  залежно від цілей в геодезії виділяється кілька видів зйомок. Найбільш затребувана - це топографічна. Вона допомагає реалізувати безліч завдань. В першу чергу, топозйомка потрібна, щоб скласти правильний проект для будівництва. У цьому випадку використовується традиційний масштаб-п'ятисотка (1:500). Він дозволяє зафіксувати розміри території, її горизонтальні особливості рельєфу, розташування об'єктів на ній, а також комунікаційних ліній. У тому випадку, якщо мова йде про великі території, то масштаб може зменшуватися. А коли є необхідність розробити не проект будівництва, а ландшафтного дизайну, то топозйомка проводиться у великому масштабі 1:200 і включає в себе подеревную фіксацію.

Інший вид зйомки - кадастрова. Це перша процедура при вирішенні питань землевпорядних. Вона дозволяє точно встановити координати  ділянки, її межі розташування відносно суміжних територій. Всі ці відомості знаходять відображення в кадастровому плані.

Третій вид - виконавча зйомка. Вона проводиться на різних етапах будівництва та експлуатації споруд. Так, може бути проміжна фіксація під час зведення конструкції з метою виявлення невідповідностей з проектом. Підсумкова зйомка фіксує кінцевий результат. Матеріали за її підсумками стають ключовими при отриманні дозволу на введення в експлуатацію. Ще один напрямок - виконавча зйомка будівель, обладнання в процесі їх функціонування з метою моніторингу їх стану та виявлення деформацій. І останній напрям - фіксація підземних комунікацій.

Крім різних видів зйомок  і їх відгалужень в геодезії є і ряд інших послуг, які можливо провести в Кирилівці:

  • здійснити геодезичні роботи в Кирилівці;
  • визначити точні межі ділянки в Кирилівці і погодити їх з сусідами;
  • розрахувати обсяги земляних робіт в Кирилівці;
  • зробити вивірку споруд;
  • виконати нівелювання в Кирилівці різних елементів;
  • провести роботи на промислових, гідротехнічних, залізничних об'єктах та окремих їх ділянках;
  • розробити різні картографічні матеріали у Кирилівці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення