Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні послуги, геологічні проби ґрунту у Кропивницькому

Без геодезії не обходиться жодне будівництво. Вона являє собою галузь виробництва, яка безпосередньо пов'язана з вимірами на ділянці. Геодезичні роботи поділяються на польові та камеральні. Під час польових геодезичних робіт відбуваються вимірювання об'єктів на місцевості, а при камеральній оформляються креслення, створюються звіти за результатами проведених вимірювань.

Контакти у Кропивницькому:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Кропивницькому розташований за адресою вул. Орджонікідзе,7, Бізнес-центр "Ельворті". Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні послуги, геологічні проби ґрунту у Кропивницькому

До геодезичних робіт відносяться топографічні зйомки, виконавча зйомка, ведення виконавчої документації, геодезичні роботи, кадастрові зйомки, підрахунок об'єму земляних робіт. І це далеко не весь перелік геодезичних послуг, які пропонує компанія Гільдія Інжиніринг у Кіровограді, а також по всій Кіровоградської області. Наші фахівці виконають геодезичні роботи будь-якої складності грамотно і якісно, завдяки своїм спеціальним навичкам і знанням. Адже від того наскільки добре геодезист виконає свою роботу залежить надійність побудованої будівлі і споруди. В нашій компанії працюють сертифіковані фахівці, які у своїй роботі застосовують лише ліцензоване обладнання. Завдяки цьому компанія Гільдія Інжиніринг виконає якісно і за мінімальний проміжок часу винесення меж, викопіювання, інженерну геологію, інженерні вишукування, виконавчу схему, дослідження грунтів, лазерне сканування, опис земельної ділянки.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезичні роботи являють собою сукупність геодезичних і топографічних робіт, які геодезисти виконують відповідно до вимог технічного завдання замовника, при цьому враховуючи фізико-географічні умови досліджень. Топографічні роботи спрямовані на вирішення питань оформлення землі, складання і оновлення топокарт. Топографічні зйомки здійснюють для подальшого складання топографічних планів і схем. Вони буває різних масштабів. Найчастіше використовується масштаб 1:500. Виконавча зйомка допомагає контролювати якість окремих етапів будівельно-монтажних робіт. Вона дозволяє визначити, наскільки точно був винесений проект в натуру, а також простежити всі відхилення від проекту, які були допущені під час будівельних робіт. Результати виконавчої зйомки відображаються на виконавчих кресленнях і схемах.

Інженерна геодезія - це невід'ємна частина будівельних робіт, яку повинні виконувати тільки сертифіковані спеціалісти. Саме з її допомогою надаються точні дані про рельєф, характеристики існуючих будівель на досліджуваній місцевості. Наша компанія проведе геодезичні роботи будь-якої складності у Кропивницькому  швидко, якісно, з наданням точних даних.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення