Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, топографічна зйомка для проектування в Кобеляках, послуги по геології

Землю можна досліджувати різними методами і з різних сторін, роблячи акценти на ті чи інші показники. Можна досліджувати її поверхню,  надра, особливості розташування та інші моменти. Всі вони об'єднані в одне поняття - геодезія. Один з найактуальніших напрямків вивчення земної поверхні - це інженерна геодезія. Саме вона припускає дослідження певної території шляхом її вимірювання спеціальними геодезичними приладами.

Геодезія, топографічна зйомка для проектування в Кобеляках, послуги по геології

Інженерна геодезія включає в себе різнопланові роботи. Різноплановість проявляється у способах і методах проведення, складності виконання і інших факторах. Весь масив процедур можна розділити на дві великі категорії - роботи в польових умовах та камеральна обробка. Польові роботи - самі основні. Практично кожна з послуг полягає саме в польовому дослідженні ділянки. Тільки безпосередньо на місцевості можна отримати самий повний набір відомостей і вивчити найбільш дрібні і, на перший погляд, незначні деталі.

Вартість геодезичних послуг від 2 900 грн за об'єкт

Камеральна обробка передбачає вивчення відомостей, отриманих в ході польових робіт та складання різних матеріалів і документів. Результатами камеральних робіт є технічні звіти, карти, графіки, плани, схеми, креслення.

найпопулярніший блок геодезичних робіт у Кобеляках - це інженерно-геодезичні вишукування. Процедури, які входять саме в цей блок, без перебільшення є ключовими. Зокрема, сюди відноситься топографічна зйомка в Кобеляках - центральна геодезична послуга. Вона необхідна для будь-яких заходів з земельною ділянкою для будівництва на ньому, перепланування, реконструкції, благоустрою території. Особливе значення надається топозйомці і топографичному плану, коли йдеться про складання проекту будівництва. Без цих процедур почати роботу над проектною документацією не можна. Завершує найвимогливіші блок перенесення осей з готового проекту на ділянку, відведену під будівництво.

Але крім інженерно-геодезичних вишукувань виділяється ще і маса інших процесів, які також спрямовані на вивчення ділянки:

 • кадастрова зйомка в Кобеляках - дозволяє одержати дані про кордоникоординатах;
 • кадастровий план - передає отримані в ході зйомки відомості;
 • визначення меж ділянки в Кобеляках або їх уточнення - дозволяє вирішити спірні питання межування;
 • розрахунок обсягів земляних робіт в Кобеляках - координує дії будівельників на найважливішому етапі - виїмці котловану під фундамент;
 • вивірка елементів конструкції та окремих її елементів;
 • виконавча зйомка підземних комунікацій в Кобеляках;
 • проміжні виконавчі зйомки будови і підсумкова зйомка готової конструкції;
 • контроль за деформаціями і відхиленнями від будівельних і експлуатаційних норм об'єктів у процесі їх функціонування;
 • геодезичні заходи на гідротехнічних і гідрологічних об'єктах;
 • геодезичні заходи на промислових об'єктах;
 • роботи по оновленню існуючих геодезичних картографічних матеріалів.  

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення