Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи в Кременчузі

Кременчук є одним із адміністративних центрів області, в якому розташований цілий ряд промислових об'єктів, що потребують інженерного контролю. Серед них нафтопереробний, вагонобудівний, автоскладальний, колісний заводи, а також виробничі об'єкти, які необхідно контролювати за допомогою геодезичних методів. Але не тільки на підприємствах необхідно проводити геодезичні роботи. Геодезія також є невід'ємною частиною будь-якого будівництва. Геодезичні роботи безпосередньо пов'язані з вимірами.

Контакти у Кременчузі:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Кременчузі розташований за адресою вул. Гоголя, 3. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Послуги з геодезії, винести межі ділянки, послуги по геології в Кременчуці, топографічна зйомка для проектування

 • встановлення орієнтирів, які необхідні для проведення кордонів і для виробництва будівельних робіт;
 • вимірювання об'єктів, які вже існують. Вони необхідні для складання планів і карт, у яких зазначаються їх координати.
 • Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

  Геодезичні вимірювання можна поділити на:

  • кадастрову зйомку. Така зйомка необхідна для визначення меж власності, які є юридичними;
  • топографічна зйомка. Її здійснюють для складання топографічних планів і схем, на яких відображаються існуючі забудови, комунікації, благоустрою, рельєф досліджуваної місцевості. Топозйомка буває як великих, так і дрібних масштабів. Найчастіше зйомка здійснюється в масштабі 1/500, в народі її називають п'ятисотка. При проведенні топозйомки враховуються всі правила, які обумовлені в інструкції, а топографічний план креслять у відповідності з загальноприйнятими умовними знаками. Топоплан надається замовнику або в електронному вигляді або на папері;
  • виконавча зйомка. Така зйомка направлена на здійснення контролю якості будівництва. Вона проводиться по завершенні кожного етапу монтажно-будівельних робіт. Виконавча зйомка потрібна не тільки для встановлення того, наскільки точно був винесений проект в натуру, а також для виявлення відхилень у відповідності з проектом, які були допущені під час будівельних робіт. Результати отриманих даних відображаються на графічній виконавчої документації. виконавча документація також може бути представлена і на папері, і в електронному вигляді.

  Геодезичні роботи включають в себе досить великий спектр геодезичних послуг, серед яких вивірка конструкцій, розрахунок обсягів земельних робіт, геодезичні роботи, створення розбівочної основи для будівельних робіт, розбивку осей будівель і споруд, оновлення інженерних планів, геодезичний моніторинг будівництва і багато іншого.

  Компанія Гільдія Інжиніринг виконає будь-яку геодезичну роботу в Кременчуці якісно з наданням точних даних. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які до кожного завдання підходять грамотно і з великою відповідальністю. У своїй роботі вони використовують тільки сучасне технологічне обладнання, що дозволяє отримувати максимально точні дані під час геодезичних вимірювань. Наша компанія надає широкий спектр геодезичних послуг не лише у Кременчуці, але й по всій Полтавській області.

  Коментарі та запитання:


  Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення