Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Куйбишеве

Геодезія в Куйбишеве активно представлена нашою компанією. Адже будь-який населений пункт складається з земельних наділів і ділянок. І  кожен з цих наділів повинен бути належним чином досліджений з боку геодезії.

Послуги з геодезії, винесення меж ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500 в Куйбишеве, геологія

Геодезія є наукою, спрямованою на вивчення земної поверхні і окремих її елементів. В залежності від того, які саме елементи вивчаються, виділяються всілякі геодезичні напрямки. Одним з таких напрямків є інженерна геодезія в Куйбишеві. Вона розробляє методи, які застосовуються при проведенні однойменних вишукувань. До складу інженерної геодезії входять роботи, які виконуються на передпроектній і проектній стадіях, на етапі зведення нових споруд на ділянці, а також в ході їх експлуатації.

Найпоширенішим напрямком в інженерній геодезії  є саме інженерно-геодезичні вишукування. Роботи, що входять в найвимогливіший блок, виступають ключовими. Саме вони дозволяють дослідити ділянку всебічно, виявити основні параметри і показники. Центральною послугою геодезичних вишукувань є топографічна зйомка. Це дослідження території шляхом фіксації таких відомостей, як величина території, рельєф місцевості, наявність нерухомих об'єктів, водних елементів або зелених насаджень, підземних та наземних комунікацій.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Залежно від того, для яких саме цілей необхідна топографічна зйомка в Куйбишеві, вона може проводитися в різних масштабах. При цьому використовується електронне обладнання, щоб результат був набагато точнішим і достовірнішим. А результатом даної послуги виступає топографічний план, який за допомогою спеціальних картографічних позначень передає  всі отримані відомості.

Топографічна зйомка особливо необхідна, коли мова йде про розробку проекту будівництва. Іншим не менш важливим пунктом пошукових процедур є перенесення проекту в натуру. Не досить лише грамотно скласти топоплан, потрібно ще так само грамотно його перенести з креслень на майданчик.

Крім топозйомки у Куйбишеві в рамках інженерної геодезії виділяється ще цілий ряд не менш важливих процедур:

 • землевпорядні роботи в Куйбишеві, необхідні для оформлення документів на землю – кадастрова зйомка, винесення меж ділянки в натуру;
 • розрахунок об’ємів земляних мас, який обумовлює доцільність проведення того чи іншого виду земляних робіт, а також формування фінансової сторони питання;
 • розбивка головних і допоміжних осей будівлі;
 • виконавчі зйомки конструкції в процесі будівництва і після його завершення;
 • виконавча геодезична зйомка підземних комунікацій;
 • вивірка елементів споруди;
 • нівелювальні роботи в Куйбишеві;
 • регулярний моніторинг стану конструкцій і об'єктів у процесі їх функціонування з метою виявлення відхилення від будівельних норм і деформаційні процеси;
 • визначення рівня запасів сировини на складах або на ділянках, де проводяться гірничі роботи з видобутку копалин;
 • роботи з водними об'єктами;
 • складання нових і оновлення старих картографічних матеріалів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення