Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Лиховка

Будь-яка земельна ділянка, в якому б населеному пункті вона не знаходилася і яких би розмірів не була, вимагає ретельного аналізу. Особливо, коли мова йде про будівництво на ній. Тільки всебічне дослідження дасть можливість виявити всі особливості місцевості, визначити переваги і недоліки. І в цьому плані тільки геодезія дає можливість глибоко й детально виміряти ділянку, дослідити її кількісні і якісні характеристики.

Послуги з геодезії, винести межі ділянки, послуги по геології, топографічна зйомка для проектування в Лиховке

Геодезія є цілою наукою, в межах якої виділяється ряд напрямків. Один з них - інженерний. Інженерна геодезія дає можливість провести процедури, які передують і супроводжують будівельний або реконструкційний процес. Найголовніше завдання геодезії, пов'язане з будівництвом - це зібрати і надати максимальну кількість точної інформації, яка ляже в основу будівельного проекту.

З цією метою проводиться комплекс процедур, які в сукупності мають назву інженерно-геодезичних вишукувань. Саме вишукувальні роботи допомагають розробити проект і впровадити його на практиці. Найголовнішим вишукувальним процесом є топографічна зйомка. Це дослідження земельної ділянки по ряду показників. Зокрема, вивчаються параметри території, її площа, рельєф місцевості, розташування будівель на ділянці, а також наявність і місцезнаходження комунікаційних ліній. Топографічна зйомка може проводитися в різних цілях. І виходячи з цілей вибирається масштаб. Однак якщо мова йде саме про топозйомку, як передпроектну процедуру, то в цьому випадку вона повинна бути виконана в масштабі 1:500.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Результати топографічної зйомки обробляються і викладаються на топографічному плані відповідного масштабу. На цьому графічному документі за допомогою спеціальних позначень відображаються всі дані, які були отримані в ході зйомки.

Обов'язковим елементом геодезичних вишукувань є перенесення готового і затвердженого проекту на будівельний майданчик.

На цьому геодезична діяльність не закінчується. У ній виділяється ще цілий ряд процесів і послуг, які ми проводимо в Лиховці:

  • землевпорядна діяльність - кадастрова зйомка, визначення меж території, складання плану та іншої технічної документації;
  • виконавчі роботи в Лиховці - проведення виконавчої геодезичної зйомки підземних комунікацій при їх закладенні, а також виконання виконавчих зйомок у ході будівельного процесу і після його завершення, розробка супутньої документації;
  • супровідні будівельні роботи в Лиховці - розрахунок обсягів земляних робіт, вивірка конструкцій;
  • роботи на промислових об'єктах - перевірка вертикальності висотних споруд, розрахунок залишків сировини і корисних копалин Лиховки, роботи, пов'язані з будівництвом нових залізниць і автомобільних доріг;
  • роботи на водних об'єктах - моніторинг функціонування водосховищ, гребель та інших гідротехнічних споруд;
  • роботи з картографічними матеріалами - їх актуалізація та заміна застарілих даних новими.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення