Геодезичні роботи Луцьк

Як би ви не намагалися обійти деякі моменти в ході оформлення документів на землю, підготовлення цієї землі до забудови або використання, вам не обійтись без геодезичних процедур. Вони супроводжують вашу ділянку і ваші нерухомі об'єкти протягом всього періоду експлуатації.

Контакти у Луцьку:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Луцьку розташований за адресою вул. Ковельська, 22. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні послуги, визначення меж земельної ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500 в Луцьку, геологія

Геодезія являє собою наукову галузь, яка пов'язана з вивченням земної поверхні. Але для повного дослідження вашої земельної ділянки достатньо такого геодезичного відгалуження як інженерна геодезія. Особливо, якщо ділянку планується забудовувати. Саме інженерна геодезія відповідає за всі процедури, які обов'язково знадобляться у ході будівельного процесу. Чому обов'язково? Так, у геодезії є ряд робіт, які можна проігнорувати, бажаючи заощадити. Однак левова частка робіт - це обов'язкові процедури, без яких земельна ділянка не пройде стадію оформлення, а проект будівництва - етап утвердження.

Так, обов'язковою процедурою при оформленні землевпорядної документації буде кадастрова зйомка і подальше складання однойменного плану. Без такої технічної документації узаконити і зареєструвати ділянку не представляється можливим.

Без топографічної зйомки також не можна обійтися. Це процедура, яку не ігнорують. Топозйомка в рівній мірі як і топографічний план, що складається за її результатами, - це запорука успішного проекту. Саме ці топографічні дані лягають в основу проектної документації.

Вартість геодезичних послуг від 2 900 грн за об'єкт

А ось ще одна важлива геодезична процедура - виконавча зйомка, є досить спірною в плані обов'язковості. Виконавча зйомка може бути декількох видів. Серед них обов'язковим напрямком є підсумкова зйомка готової споруди. Без документації виконавчого характеру, яка складається за підсумками зйомки, не можна здати об'єкт до експлуатації і отримати на це дозвіл. Є і ще один важливий виконавчий напрямок - зйомка підземних комунікацій. Саме за допомогою даної послуги є можливість зрозуміти, правильно чи ні змонтовані комунікаційні лінії і як вони розташовуються.

А ось проміжна виконавча зйомка може бути опущена замовником. Це не обов'язкова робота, але вельми актуальна. Саме проміжний виконавчий моніторинг дає можливість контролювати процес будівництва і виявляти розбіжності з проектом.

Крім цих знімальних процедур в геодезії існує і ряд інших, які ми готові виконати у Луцьку:

 • визначення або уточнення меж території у Луцьку;
 • підрахунок обсягів земляних робіт у Луцьку;
 • перенесення проекту в натуру, розбивка осей майбутньої будівлі;
 • вивірка споруд у Луцьку;
 • нівелювання поверхонь у Луцьку;
 • визначення вертикальності і наявності крену висотних споруд;
 • актуалізація наявних графічних даних;
 • геодезичні зйомки автодоріг при їх будівництві;
 • геодезичні зйомки залізничного полотна;
 • виявлення деформацій на об'єктах у процесі їх експлуатації;
 • моніторинг роботи промислового обладнання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення