Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Луцьк

Як би ви не намагалися обійти деякі моменти в ході оформлення документів на землю, підготовлення цієї землі до забудови або використання, вам не обійтись без геодезичних процедур. Вони супроводжують вашу ділянку і ваші нерухомі об'єкти протягом всього періоду експлуатації.

Контакти у Луцьку:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Луцьку розташований за адресою вул. Ковельська, 22. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні послуги, визначення меж земельної ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500 в Луцьку, геологія

Геодезія являє собою наукову галузь, яка пов'язана з вивченням земної поверхні. Але для повного дослідження вашої земельної ділянки достатньо такого геодезичного відгалуження як інженерна геодезія. Особливо, якщо ділянку планується забудовувати. Саме інженерна геодезія відповідає за всі процедури, які обов'язково знадобляться у ході будівельного процесу. Чому обов'язково? Так, у геодезії є ряд робіт, які можна проігнорувати, бажаючи заощадити. Однак левова частка робіт - це обов'язкові процедури, без яких земельна ділянка не пройде стадію оформлення, а проект будівництва - етап утвердження.

Так, обов'язковою процедурою при оформленні землевпорядної документації буде кадастрова зйомка і подальше складання однойменного плану. Без такої технічної документації узаконити і зареєструвати ділянку не представляється можливим.

Без топографічної зйомки також не можна обійтися. Це процедура, яку не ігнорують. Топозйомка в рівній мірі як і топографічний план, що складається за її результатами, - це запорука успішного проекту. Саме ці топографічні дані лягають в основу проектної документації.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

А ось ще одна важлива геодезична процедура - виконавча зйомка, є досить спірною в плані обов'язковості. Виконавча зйомка може бути декількох видів. Серед них обов'язковим напрямком є підсумкова зйомка готової споруди. Без документації виконавчого характеру, яка складається за підсумками зйомки, не можна здати об'єкт до експлуатації і отримати на це дозвіл. Є і ще один важливий виконавчий напрямок - зйомка підземних комунікацій. Саме за допомогою даної послуги є можливість зрозуміти, правильно чи ні змонтовані комунікаційні лінії і як вони розташовуються.

А ось проміжна виконавча зйомка може бути опущена замовником. Це не обов'язкова робота, але вельми актуальна. Саме проміжний виконавчий моніторинг дає можливість контролювати процес будівництва і виявляти розбіжності з проектом.

Крім цих знімальних процедур в геодезії існує і ряд інших, які ми готові виконати у Луцьку:

 • визначення або уточнення меж території у Луцьку;
 • підрахунок обсягів земляних робіт у Луцьку;
 • перенесення проекту в натуру, розбивка осей майбутньої будівлі;
 • вивірка споруд у Луцьку;
 • нівелювання поверхонь у Луцьку;
 • визначення вертикальності і наявності крену висотних споруд;
 • актуалізація наявних графічних даних;
 • геодезичні зйомки автодоріг при їх будівництві;
 • геодезичні зйомки залізничного полотна;
 • виявлення деформацій на об'єктах у процесі їх експлуатації;
 • моніторинг роботи промислового обладнання.

Коментарі та запитання:


Ірина
Доброго дня! Скільки буде коштувати відбити межі земельної ділянки? 
с.Бахів Ковельський р-н
07************:02:001:0**5
Який термін виконання? Дякую!
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Вартість виноса меж складає 3200 грн. Для замовлення послуги залиште номер мобільного на viber 097-57-246-57 для зв'язку з геодезистом. Для підготовки для підготовки нам треба 3-4 дні.

Тетяна
Доброго дня, потрібна геодезична зйомка ділянки в Липинах 0722883400:01:001:3168 для відведення зливових вод від ділянки, які течуть з дороги. Цікавить вартість.
Відповідь надайте на пошту baterflaytat@gmail.com
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Надіслали відповідь вам на ел. адресу.

Василь 0972920000
с.Скобелка Горохівський район 
0720887401:01:001:0265
вартість ? термін ?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість від 2200 грн.

Ігор
Доброго дня, на ділянці, в селі Рованці, потрібно визначити межі будинку і зробити геодезію грунту і визначити який фундамент підходить, хочу дізнатись, чи ви можете це зробити і яка за це ціна.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ігор! Так, зможемо. Для розрахунку вартості необхідний кадастровий номер ділянки. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення