Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Марганець

Якщо місто є великим обласним центром, то там, відповідно, представлено більше можливостей вибрати виконавця тих чи інших послуг. Міста поменше мають менші можливості. Наша компанія постійно розширює географію своєї діяльності, пропонуючи свої послуги все в більшій кількості населених пунктів. Одним з міст є Марганець. Його жителі можуть скористатися нашою допомогою при вирішенні будь-яких геодезичних питань у Марганці. Адже геодезія - це невід'ємна частина будь-якої земельної ділянки і нерухомого об'єкта незалежно від місця їх розташування.

Послуги з геодезії, винести межі ділянки в Марганці, топозйомка, геологічні проби ґрунту

Геодезичні роботи передбачають дослідження певної території з метою виявлення тих чи інших її особливостей. Найчастіше мова йде про географічні, кількісні показники розмірів, площі, координатах. Однак крім кількісних відомостей досліджуються і якісні. Все, що пов'язано з об'єктом або територією, повинно бути виявлено за допомогою геодезичних процедур. Тільки їх набір може бути різним в залежності від цілей, які ставить замовник перед виконавцями.

Незалежно від того, які завдання стоять перед геодезистами, і які роботи їм належить виконати, потрібно кілька умов. Виконання цих умов зможе гарантувати правильний і якісний результат. Це професіоналізм самих фахівців, а також робота зі спеціальним обладнанням. Дотримання цих умов ставить у першу чергу наша компанія.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезичні процедури в Марганці проходять дві основні стадії - польову та камеральну. На польовій  стадії роботи проводяться на об'єкті або на ділянці. А на камеральної стадії вони переносяться на робоче місце геодезиста, де у нього є відповідне програмне забезпечення для обробки отриманих результатів.

Найчастіше геодезія націлена задовольняти потреби будівельного процесу в Марганці. Однак перш ніж перейти на будівельний майданчик, необхідно привести в порядок всі документи, пов'язані з землею. Для цього потрібно виконати ряд землевпорядних робіт:

 • визначення меж території;
 • при необхідності винесення цих меж в натуру за допомогою межових знаків;
 • уточнення кордонів;
 • кадастрова зйомка і подальше складання кадастрового плану території.

Якщо з документами все в порядку землевпорядні питання вирішувати не треба, можна відразу переходити на дільницю. В першу чергу, її потрібно вивчити за  допомогою топографічної зйомки. Вона дасть найповніші дані про територію - відомості про її параметри, особливості рельєфу, розташування всіх об'єктів нерухомості, водних ресурсів, зелених насаджень, комунікаційних систем. За результатами топографічної зйомки складається план, який лягає в основу проекту будівництва.

На будівельному майданчику потрібно провести наступні процедури:

 • розрахувати обсяги земляних робіт, щоб визначитися з фінансовою частиною будівництва;
 • провести розбивку основних і додаткових осей і перенести проект на майданчик;
 • дослідити комунікаційні системи за допомогою геодезичної зйомки;
 • здійснювати перевірку елементів конструкції - їх вертикальність, горизонтальність, осьову відповідність;
 • контролювати хід будівництва за допомогою проміжних виконавчих зйомок;
 • виконувати нівелювальні роботи, особливо якщо мова йде про промислові об'єкти;
 • проводити контрольну виконавчу зйомку готового об'єкта і скласти на її підставі потрібні документи;
 • стежити за експлуатацією об'єкта і проводити регулярні перевірочні роботи конструкції в цілому та основних її частин.

І проведення польових робіт, і подальшу обробку даних наша компанія Марганці проводить, керуючись самими прогресивними методами.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення