Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Маріуполь

Будь-яка земельна ділянка, незалежно від площі, піддається геодезичним вишукуванням. Геодезичні роботи являють собою роботи, які спрямовані на вимірювання поверхні землі. Їх мета - це створення топографічних карт земельної ділянки, схем, планів, які потрібні для проектування в будівництві та внесення ділянок на кадастровий реєстр. Без геодезії неможливо не тільки проведення будівельного процесу будівель і споруд, але і проведення різних операцій, пов'язаних із земельною ділянкою. До таких операцій належать купівля-продаж земельної ділянки, оформлення дарчої, передача в спадковість і багато інших. Для якої б мети вам не знадобилося проведення геодезичних робіт в Маріуполі або будь-якому іншому місті Донецької області, ми з радістю виконаємо надавши дані з точністю до міліметра.

Геодезія, визначення меж земельної ділянки, послуги по геології в Маріуполі, топографічна зйомка для проектування

Геодезія в Маріуполі - це наша спеціалізація. Компанія "Гільдія Інжиніринг" надасть геодезичні послуги в Маріуполі, серед яких:

  • топографічна зйомка в Маріуполі;
  • нанесення червоних ліній на топографічний план;
  • уточнення площі земельної ділянки в Маріуполі;
  • винос проекту в натуру в Маріуполі;
  • нівелювання поверхні в Маріуполі;
  • трасування і лінійні роботи в Маріуполі;
  • розрахунок обсягу земляних робіт і т. д.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топозйомка земельної ділянки є найбільш затребуваною послугою. Вона являє собою проведення вимірювань для подальшого складання топографічних карт і схем. Топозйомка буває різних масштабів, які залежать від цілей, для яких необхідні топографічні карти і схеми. Найбільш поширена "п'ятисотка" - топографічна зйомка масштабу 1/500. Топозйомка дає орієнтир при прокладанні комунікаційних та інженерних мереж, необхідна при процесі будівництва будівель і споруд, а також оформлення генеральних планів.

Ще однією важливою зйомкою під час будівельного процесу є виконавча. З її допомогою здійснюється контроль над якістю винесення проекту в натуру з проектної документації. Виконавча зйомка проводиться по завершенні кожного етапу монтажно-будівельних робіт. За результатами цих робіт складається виконавча документація, яка може бути представлена як в електронному вигляді, так і на папері. Створення геодезичної розбивочної основи служить підставою для геодезичного забезпечення під час проведення робіт по зведенню будівлі або споруди.

Геодезична розбивочна основа проводиться в кілька етапів. Під час першого етапу проводиться основна розбивка. другий етап полягає в детальній будівельній розбивці. Третій етап являє собою розбивку технологічних осей обладнання.

Довіряючи нашій компанії здійснення тих чи інших геодезичних робіт, можете бути впевненими в якісному та оперативному їх проведеннї.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення