Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Межова

Хто стикався з геодезією, напевно, розуміє всю важливість даної науки для проведення будівництва. І точно знає, що нехтування нею може спричинити за собою незворотні наслідки. Геодезія - це наука, яка безпосередньо пов'язана з вимірами земної поверхні. Вона має досить багато напрямків, основним з яких є інженерно-геодезичні вишукування. Особливо вони популярні під час проектування і будівництва будівель і споруд. І від того наскільки правильно і играмотно вони виконані, залежить якість споруджуваного об'єкта. Дуже важливо в покладений термін виконання геодезичних робіт, від яких залежить дотримання графіка монтажно-будівельних робіт. У компанії "Гільдія Інжиніринг" працюють відповідальні геодезисти, які проведуть якісно і в строк всі необхідні інженерно-геодезичні вишукування в Межовій.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерна геодезія при будівництві виконується в кілька етапів:

  • етап проектування. Він включає в себе кілька видів робіт. Перший - це інженерно-геодезичні вишукування. Вони включають в себе комплекс робіт з вивчення місцевості. З інженерно-геодезичних вишукувань починається будь-яке будівництво. Другий вид робіт - топографічна зйомка. Вона являє собою комплекс робіт, спрямованих на вимірювання кутів, висот і відстаней. Потім слідує складання топографічного плану, на якому відображаються рельєф місцевості, підземні та наземні комунікації та природні об'єкти.
  • підготовчий етап будівництва. Він включає в себе створення розбивочної основи, розбивку осей, розбивку котловану і планувальні роботи.
  • основний етап будівництва. Під час проведення даного етапу здійснюються роботи для винесення проекту в натуру, геометричне забезпечення монтажно-будівельних робіт. По завершенні кожного етапу будівельного процесу проводиться виконавча зйомка, яка допомагає контролювати якість винесення проекту в натуру, а також виявляти помилки, допущені під час будівництва. На основі отриманих результатів ведеться виконавча документація.
  • завершальний етап будівництва. Під час цього етапу отримуються і складаються технічні звіти, які вказують на результат геодезичних робіт, проведених під час будівельного процесу. Також не менш важливу роль відіграє складання виконавчого генерального плану.

Геодезичні послуги, визначення меж земельної ділянки в Межовій, топографічна зйомка масштабу 1 до 500, геологія земельної ділянки

Геодезія не обмежується одним будівництвом. Її проведення необхідно для здійснення різних операцій із земельною ділянкою. Також вона має свою актуальність під час суперечки сусідів з приводу меж ділянки. Причин проведення геодезичних робіт дуже багато. Наша компанія надасть весь комплекс геодезичних послуг в Межовій будь-якої складності. Вам потрібно проведення топографічної зйомки в Межовій? Наші фахівці виконають її якісно і оперативно. Вам потрібно проведення виконавчої зйомки? Завдяки багаторічному досвіду і ми з цим завданням впораємося легко і швидко. Яка б вам не знадобилася геодезична послуга, ми завжди раді прийти на допомогу. Якістю проведення геодезії в Межовій нашими співробітниками ви залишитеся задоволені.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення