Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Меліоративне

Кожен клаптик землі потребує проведення вимірювань, незалежно від того планується на ньому проводити будівельні роботи, або провести планування території, або ж потрібно визначити межі земельної ділянки. Всіма цими вимірами займається геодезія, що представляє собою комплекс робіт, що охоплюють кілька відділів кваліфікованих фахівців. Геодезія здійснюється в два етапи робіт: польовий і камеральний. Під час першого виробляються необхідні вимірювання на місцевості. Камеральний етап являє собою комплекс робіт по обробці даних, отриманих в результаті проведення польового. Під час цього етапу оформляються креслення, складаються карти і схеми.

Всі роботи повинні виконувати тільки кваліфіковані геодезисти. Саме такими є фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг", які виконають геодезичні роботи в Меліоративному, незалежно від складності поставленого завдання. Багаторічний досвід дозволив нам зібрати тільки найкращих геодезистів, які грамотно і відповідально ставляться до своєї роботи.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Ми пропонуємо такі геодезичні послуги у Меліоративному:

 • землевпорядні роботи в Меліоративному;
 • топографічні зйомки в Меліоративному;
 • виконавча зйомка і ведення виконавчої документації в Меліоративному;
 • геодезична вивірка конструкцій;
 • виконання обмірних геодезичних робіт;
 • проведення зйомок автомобільних доріг і залізниць;
 • виніс в натуру будівель і споруд;
 • підрахунок обсягів земляних робіт в Меліоративному і багато іншого.

  Послуги з геодезії, винести межі ділянки, геологічні проби ґрунту в Меліоративному, топографічна зйомка масштабу 1 до 500

Послугою, яка користується великою популярністю серед наших клієнтів, є топографічна зйомка. Вона являє собою комплекс вимірювальних робіт, що проводяться для подальшого складання топографічних схем і планів. Така зйомка буває різних масштабів. Найчастіше використовується масштаб 1 до 500, який ще називають "п'ятисотка". За результатами проведеної зйомки створюється топоплан. На топопланах відображаються умовними позначками наступні елементи: рельєф місцевості, надземні і підземні комунікації, а також предмети, які розміщені на досліджуваній ділянці. Топографічний план може надаватися як на папері, так і в електронному вигляді. Потреба у проведенні топографічної зйомки може виникнути для проектування або будівництва різного роду інженерних споруд.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає топографічну зйомку в Меліоративному:

 • для складання планів великих масштабів;
 • рельєфів, незалежно від категорії складності;
 • надземних і підземних комунікацій;
 • подеревну топозйомку.

Щоб замовити геодезію в Меліоративному необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті. Наші фахівці працюють оперативно, надаючи дані з точністю до міліметра.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення