Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Мелітополь

Геодезичні роботи не обходять ні один будівельний майданчик. Але геодезичні виміри потрібні не тільки для проведення будівельних робіт, а також і для здійснення операції купівлі-продажу ділянки, оформлення дарчої, спадщини і коли виникають спірні питання з приводу меж земельної ділянки. Можна наводити досить багато прикладів для чого потрібна геодезія, і, на жаль, багато дізнаються що це таке, тільки коли самі стикаються з необхідністю її проведення.

Геодезичні послуги, винесення меж ділянки в Мелітополі, геологічні проби ґрунту, топозйомка

Геодезія - це комплекс робіт, спрямований на вимірювання місцевості. Геодезичні роботи виконуються в два етапи. Польовий етап передбачає проведення вимірювань, замірювань. Під час виконання даного етапу геодезисти повинні бути дуже уважними, щоб не допустити помилок, які зможуть понести за собою незворотні наслідки. Другий етап називається камеральним. Під час цього етапу проводяться роботи з отриманими даними в результаті проведених польових робіт. Якщо під час польового етапу роботи проводилися на самій земельній ділянці, то камеральні - в офісі. Складається різна геодезична документація - карти, плани, схеми.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" здійснить геодезичні роботи в Мелітополі та Мелітопольському районі будь-якої складності. Ми з задоволенням виконаємо для вас топозйомку земельної ділянки в Мелітополі, інженерну геодезію в Мелітополі, підрахуємо обсяг земляних робіт в Мелітополі, проведемо геодезичні вивіряння конструкцій в Мелітополі та багато іншого. Ми зібрали тільки кращих кваліфікованих співробітників, які виконають будь-які геодезичні роботи якісно і оперативно. Замовте у нас геодезичну послугу і ви залишитеся задоволені якістю проведених робіт.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Серед геодезичних робіт, які виконує компанія "Гільдія Інжиніринг", найбільш затребуваними є інженерно-геодезичні вишукування. Вони можуть проводитися на місцевості і на території будівництва будівлі або споруди. Під час інженерно-геодезичних вишукувань проводять топографічні роботи. Топозйомка дозволяє визначити точні координати місця розташування планованої споруди і необхідної для отримання інформації про ситуацію місцевості та топографо-геодезичних матеріалів. За даними, отриманими під час проведення топографічної зйомки, складаються топографічні плани і схеми, на яких відображається рельєф місцевості і предмети, розміщені на ній, наземні і підземні комунікації. Така документація може оформлюватися як на папері, так і в електронному вигляді. Найчастіше топографічна зйомка проводиться в масштабі 1/500. Такий масштаб є самим затребуваним. Наші геодезисти проведуть інженерно-геодезичні вишукування в Мелітополі якісно і в термін, надавши грамотно складену документацію.

Не можна недооцінювати значення проведення геодезичних робіт. Вони є дуже важливим етапом під час будівництва, тому довіряти їх потрібно тільки досвідченим геодезистам. Такими є фахівці нашої компанії. Якщо геодезія в Мелітополі проводиться нашою компанією, в якості проведених робіт ви можете не сумніватися.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення