Закажите бесплатную консультацию
Наши услуги Геология участка, анализ грунтов Топографическая съёмка м 1:500 Вынос в натуру границ участка Подсчет объёмов земляных работ Выкопировка из топоплана м 1:2000 Ситуационный план для электрики Разбивка осей здания Обследование зданий Маркшейдерские работы Нивелировка рельс
Пакетные услуги со скидкой! Перед покупкой
Вынос границ + Геология участка
-20%
Для
проекта
Геология грунта+ Топосъёмка м 1:500
-20%
Пакет Стройка
Вынос границ участка + Съёмка для ландшафта + Разбивка осей фундамента
-30%
Ввод в эксплуатац.
Топографическая съёмка + Исполнительная съёмка
-20%
Наши клиенты

МЗ Днепросталь

Криворожсталь

Shell

ОККО

Наша ряба

МТС

ДТЭК

Миргородский завод минеральных вод

Днепрогаз

Укрзализниця

АТБ

Метро

Текущие заказы 
12.10.2016

Инженерно геологические изыскания для строительства

Заказчик ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС "ЦЕНТР", Черкаська область, м. Сміла, вул. Дзержинського. Выполнено за 10 рабочих дней. Стоимость выполнения работ 12000 грн.

12.10.2016

Нивелировка реперов и наблюдения за осадками фундаментов

Заказчик Дэтэк, Зеленодольская ТЭС. Выполнено за 5 дней. Стоимость выполнения работ 12000 грн.

22.07.2016

Топографическая съёмка м 1:500 с согласованиями.

Заказчик ГАЗПРОММОНТАЖ, 15 магазинов АТБ в 5-ти областях Украины. Выполнено за 2 недели. Стоимость выполнения работ 4000 с НДС грн.

Архив заказов...
Новости 
22.06.2022

Вишукування під ремонт та реконструкцію автомобільних доріг з бурінням асфальту

Проект реконтрукціі потрібен якщо ділянка автодороги потребує капітального ремонту або навіть повної реконструкції. Однією з основних умов високої якості дорожнього будівництва є необхідність ретельного попереднього вивчення природних умов місцевості, де ведеться будівництво та, особливо, інженерно-геологічної будови основи траси. Конструкція та матеріали виготовлення дорожнього полотна мають максимально відповідати геології території.

З огляду на багатий досвід геологічних досліджень для обґрунтування різних видів будівництва, яким володіє наша компанія, ми брали участь у підготовці проекту реконструкції однієї з автомобільних магістралей. Нашим завданням було визначення:

 • структури та літологічного складу підстилаючих дорогу ґрунтів;
 • місцевих гідрогеологічних умов;
 • наявності та інтенсивності сучасних екзогенних геологічних процесів, здатних ускладнити будівельні роботи, а також експлуатацію реконструйованої автотраси.

Окрім цього, технічне завдання передбачало оцінку геометричних та фізико-механічних параметрів шарів старого асфальтобетонного покриття дороги, з метою вироблення проектувальникам та будівельниками оптимального плану її реконструкції.

Для досягнення поставлених цілей розроблена нами програма інженерно-геологічних вишукувань ґрунтувалася на буріння розвідувальних свердловин (з відбором кернів – проб не порушеної структури). Опробування охоплювало всю товщину асфальту, нижні шари дорожньої основи та ґрунт до глибини 10 метрів.

За підсумками робіт організація, що відповідає за розробку проекту реконструкції, отримала від нас вичерпний технічний звіт, що включає необхідні фактичні та розрахункові характеристики вивчених у нашому лабораторно-випробувальному центрі зразків, інженерно-геологічну карту та розріз уздовж траси автодороги.

22.06.2022

Інженерні дослідження для капітального ремонту та реконструкції 17 мостів за останні місяці!

За останні місяці компанія "Гільдія Інжиніринг" взяла участь у проектах капітального ремонту та реконструкції сімнадцяти мостів. Фахівці з технічного огляду мостових та дорожніх споруд, інженерно-геологічні та геодезичні бригади підрозділів компанії були задіяні у кількох областях центральної та східної України:

 • Полтавській;
 • Кіровоградській;
 • Запорізький;
 • Харківській.

Мости належать до категорії відповідальних інженерних об'єктів, проекти яких зазнають ретельної експертизи, а будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та експлуатація знаходяться під суворим технічним наглядом державних контролюючих органів. Тому заходи з технічного обстеження були здійснені згідно із затвердженими планами, у чіткій відповідності до заздалегідь розробленої програми.

Дослідницькі роботи включали візуальний огляд спеціалістами-експертами, а також необхідні інженерно-геодезичні дослідження (перевірка висотних позначок фундаментів мостових опор, осі мосту, зйомка рельєфу річкового дна та інші, передбачені програмою обстеження вимірювальні операції).

Поряд з технічним обстеженням конструкцій моста проводилися інженерно-геологічні дослідження, що включають буріння двох або декількох розвідувальних свердловин для оцінки актуальності даних проектних досліджень, що виконувались раніше (у період будівництва об'єкта). По кожній із пробурених свердловин було визначено гідрогеологічні умови прибережної зони та визначено механічні властивості ґрунту, що відповідають за його міцність та деформаційні характеристики.

22.06.2022

Підготовка до будівництва СЕС? Комплексний підхід для правильного результату

Установка фотогальванічної електростінції – це серйозне вкладення, яке потребує ретельної підготовки. СЕС працюватиме як по годинах тільки в тому випадку, якщо кожну панель встановлять за інженерними рекомендаціями, складеними після геологічних досліджень та геодезичних обмірів. І щоб отримати нормальну якість, дехто погоджується на те, щоб різними етапами займалися різні підрядники – але навіщо? Якщо є компанія зі штатом справжніх професіоналів, яка власною репутацією відповідає за підсумковий результат та має величезний досвід реалізації таких проектів?

У ТОВ "Гільдія Інжиніринг" кожним кроком, починаючи від проекту, закінчуючи розміткою для встановлення, займаються висококваліфіковані спеціалісти. Ми працюємо за державною ліцензією в Україні, а досвід – 17 років, тому нам і довіряють навіть дуже великі та складні проекти. З нами Вам не потрібно буде шукати кількох підрядників, ТОВ "Гільдія Інжиніринг" - це величезний штат спеціалістів та один із найкращих парків техніки. Ми впораємося з будь-якими, навіть найскладнішими проектами. Вам потрібно буде просто поставити перед нами завдання – і все. Решта – за нами:

 • геологія
 • геодезія
 • топографічна зйомка
 • розмітка ділянки
 • винесення меж ділянки

Комплексний підхід та якісна, швидка робота – ми несемо 100% відповідальність за Ваш проект. Замовляйте консультацію інженерів-геологів або геодезистів – телефонуйте будь-коли. Звертайтеся до нас у чаті обговорень, на електронну адресу або замовляйте послугу зворотного зв'язку.

Все новости компании...
Отзывы о нас
Киев и область Ивано-Франковск и область Запорожье и область Житомир и область Донецк и область Днепропетровск и область Винница и область Кировоград и область Львов и область Луганск и область Луцк и область Николаев и область Одесса и область Полтава и область Ровно и область Симферополь и Крым Сумы и область Тернополь и область Ужгород и область Харьков и область Херсон и область Хмельницкий и область Чернигов и область Черновцы и область Черкассы и область
3 основных достижения нашей компании за 3 года: 312 выполненных объектов за прошлый месяц (июнь 2016г), в том чисте 93 участков по инженерно-геологическим изысканиям Полное геодезическое сопровождение строительства нового завода Днепросталь от Генподрядчика Итальянской фирмы Даниэли (2008-2014 г) Топографическая съёмка м 1:500 завода ДМК площадью 800 га за 4 месяца со всеми согласованиями (2014 г)

Copyrights 2011-2016 geotop.com.ua