Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Миколаїв

Гільдія Інжиніринг проводить ряд геодезичних робіт у Миколаєві. Геодезичні роботи та будівельний процес - поняття тісно взаємопов'язані. Геодезія передбачає виконання різних процедур, які передують і супроводжують будівельний процес. При цьому акцент у геодезії ставиться на вимірювальні роботи. І виконані вони повинні бути з максимальною правильністю. Тому що результати вимірювань переносяться на папір, створюються графічні документи. І цей перенос повинен бути абсолютною копією місцевості тільки в зменшеному вигляді.

Контакти у Миколаєві:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Миколаєві розташований за адресою: Проспект Центральний, 93. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Миколаїв, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезичні роботи, які ми пропонуємо в Миколаєві - це не одна і не дві процедури. Це цілий спектр процесів, комплексних заходів і окремих робіт. І всі вони спрямовані на те, щоб всебічно дослідити певну територію. Для цього для геодезичних потреб застосовується цілий ряд спеціалізованих  приладів і комп'ютерних програм. Це обладнання повинно мати відповідні дозвільні сертифікати, тоді тільки воно допускається до робіт. Особливо це стосується тих приладів, які задіяні в геодезичних вишукуваннях на промислових об'єктах, коли мова йде про підвищену безпеку.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Всі роботи в рамках геодезії можна розділити на два великих блоки - польові та камеральні. Цей поділ проводиться на підставі місця проведення процедури. Однак вони не можуть існувати автономно один від одного. Камеральні та польові роботи тісно пов'язані між собою. Польові - це виконання процесів безпосередньо на місці. Це фіксація параметрів за допомогою спеціального обладнання. А камеральні роботи - це обробка польових даних та їх систематизація в звіти або графічні документи. Як бачимо, обидва блоки взаємопов'язані. Не можна виконати польовий етап і проігнорувати камеральний. В цьому випадку немає сенсу від тих відомостей, які зафіксували прилади і фахівці на ділянці. Без їх обробки і складання креслень, планів, схем та технічних звітів дослідження виходить неповним. У свою чергу, камеральні роботи також  не можна проводити без попередніх польових. У фахівців для їх здійснення немає повного набору інформації.

Геодезичні процеси в Миколаєві нашою компанією виконуються для будь-яких територій і конструкцій. Особливої уваги потребують такі  об'єкти як промислові зони і споруди, гідротехнічні конструкції, елементи гірничодобувної галузі та інші. В цьому напрямку дуже багато специфічних робіт. Серед них можна виділити вимірювання рівня осаду на гідротехнічних об'єктах, визначення вертикальності висотних конструкцій, нівелювальних роботи на виробничих об'єктах або встановлення розмірів сировини на промислових складах Миколаєва.  

Якщо брати будівельний процес загалом, незалежно від цільового призначення майбутньої споруди, то можна виділити такі  основні процеси:

  • топографічна зйомка території і складання топографічного плану;
  • виконавча зйомка комунікацій і окремих елементів конструкції і складання виконавчих документів;
  • підсумкова виконавча зйомка з розробкою супутньої документації;
  • розрахунок об'ємів земляних робіт;
  • геодезичні роботи, перенесення проекту будівництва на ділянку;
  • вивірка споруд на предмет їх вертикальності, горизонтальності, відповідності осям.

Наша компанія проводить весь ряд геодезичних послуг в Миколаєві на будь-яких об'єктах. Крім того, ми повністю супроводжуємо будівельний процес і виконуємо контроль за його ходом. Також можливе спостереження за об'єктами в ході їх експлуатації для виявлення деформацій або інших негативних явищ. Всі ці процедури забезпечать довговічність вашої будівлі.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення