Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Нікополі

Геодезія являє собою комплекс робіт, які пов'язані, безпосередньо, з вимірюваннями на місцевості. Вимірювання бувають різного характеру і можуть проводитися для різних цілей. Геодезичні роботи здійснюються в два етапи. Під час першого проводяться вимірювання на місцевості. Він називається польовим. Другий полягає в оформленні звітів, складанні схем, карт, планів і формуванні креслень та іншої геодезичної документації на основі даних, отриманих в результаті проведення польового етапу. Такий етап називається камеральним.

Геодезичні роботи Нікополь, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Нікополь - місто з широко розвиненою промисловістю, яка є основним накопичувачем місцевого бюджету. Будь-яке промислове підприємство потребує проведення геодезичних вишукувань. І на те є багато причин. Геодезичні роботи в Нікополі потрібні не тільки при будівництві промислових підприємств, але і для перевірки діючого промислового обладнання. Всім відомо, що обладнання забезпечує своєчасне виробництво і випуск певної продукції. На жаль, будь-який механізм рано чи пізно руйнується і щоб запобігти цей неприємний момент, час від часу потрібно проводити вивірку промислового обладнання в Нікополі. У наданні даної послуги можуть бути включені наступні геодезичні роботи: створення та контроль опорної геодезичної мережі та контроль геометричних параметрів досліджуваних елементів обладнання.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Крім промислових підприємств у проведенні геодезичних робіт можуть потребувати земельні ділянки, які відведені під забудову або про них потрібно отримати певну інформацію для оформлення необхідних документів. У будь-якому випадку, кожна земельна ділянка вимагає проведення тих чи інших геодезичних процесів.

Найбільш затребуваною серед всіх геодезичних послуг, які пропонує наша компанія "Гільдія Інжиніринг" є топографічна зйомка. Проведення її необхідно для отримання даних, які згодом стануть основою для складання топографічних планів і схем. Топографічний план є комплексом робіт під час яких проводяться вимірювання відстаней, кутів, висот. Вимірювання здійснюються за допомогою спеціальних інструментів, що дозволяють отримати максимально точні дані. На масштаб проведення топозйомки впливає те, яке потрібне відображення досліджуваної ділянки. Якщо вам потрібно провести топографічну зйомку в Нікополі, ми проведемо її в тому масштабі, який вам необхідний. Найчастіше застосовується масштаб 1 до 500. Топографічний план являє собою креслення поверхні земельної ділянки, на якому позначені загальноприйнятими умовними позначеннями знаходяться на ній об'єкти. Топографічний план може знадобитися не тільки для власників великих ділянок, але і тим, у яких вона набагато менше. Найчастіше такий документ необхідний для проведення будівництва.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" проведе будь-які геодезичні роботи в Нікополі. Якщо вам потрібно геодезичний супровід в будівництві, звертайтеся до нас. Ми надаємо дані з точністю до міліметра.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення