Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Новий Буг

Компанія "Гільдія Інжиніринг" здійснює проведення геодезичних робіт у Новому Бузі. Скориставшись нашими геодезичними послугами, ви залишитеся задоволені. Багаторічний досвід наших геодезистів дозволяє якісно та оперативно проводити всі геодезичні роботи та надавати максимально точні дані. Геодезія - це наука, яка знайшла широке застосування проведення вимірювань на земельній ділянці, де планується зведення будівлі або споруди, а також подальший супровід всього будівельного процесу. Але вона цим не обмежується. Будь-яка ділянка вимагає проведення даних робіт.

Геодезичні роботи Новий Буг, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезія має багато різних напрямів і всі вони дуже важливі. Одним з основних напрямів, який серед замовлень залишається найпопулярнішим - це топографо-геодезичні роботи. Вони являють собою комплекс робіт, які можна поділити на кілька груп:

  • розробка проекту землеустрою земельної ділянки. Під час проведення даних робіт проводиться оформлення нормативно-правової, технічної та економічної документації, яка може знадобитися при проведенні різних операцій із земельною ділянкою. Це може бути передача у спадщину, купівля-продаж, відчуження або зміна цільового призначення земельної ділянки. Ми складаємо документацію у відповідності з усіма необхідними нормами і вимогами.
  • проведення кадастрових зйомок. Кадастрова зйомка являє собою сукупність робіт, спрямованих на визначення, а також якщо необхідно, відновлення меж земельної ділянки. Кадастровий план включає в себе відображення площі, зовнішніх кордонів координат поворотних точок, кадастровий номер досліджуваної земельної ділянки, а також суміжних з ними ділянок, контури об'єктів нерухомості, розташованої на ній, межі земельних угідь і т. д. Наші геодезисти проведуть кадастрову зйомку в Новому Бузі із застосуванням спеціального устаткування, яке дозволить здійснити даний вид робіт оперативно з максимальною точністю. Кадастрова зйомка дуже важлива, так як грамотне і якісне її проведення сприяє отриманню кадастрового паспорта, без якого неможливо отримати дозвіл на проектування.
  • проведення топографічної зйомки. Топографічна зйомка проводиться для подальшого складання топографічних карт і схем. Під час проведення такої зйомки вимірюються кути, висоти, відстані, підземні та наземні комунікації, об'єкти нерухомості, а також всі елементи, що знаходяться на території дільниці. Отримані дані мають своє відображення в топографічному плані. Провести топографічну зйомку в Новому Бузі вам допоможуть геодезисти компанії "Гільдія Інжиніринг", які завдяки своєму багаторічному досвіду здійснюють цей вид робіт якісно і оперативно, незалежно від ступеня складності поставленого перед ними завдання.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг", ви можете бути впевненими в тому, що всі роботи будуть виконані з точністю до міліметра, а вся необхідна документація буде оформлена у відповідності з усіма нормами і вимогами.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення