Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Новопокровка

У проведенні геодезії потребує кожна земельна ділянка, незалежно від її розмірів та цілей, для яких вона призначена. Ви збираєтеся будувати на ній величезний житловий комплекс, або ж вам потрібно розробити план дачної ділянки. У будь-якому випадку, необхідно буде провести відповідні геодезичні роботи. Геодезія має безліч напрямків. Самим основним є інженерно-геодезичні вишукування. Такий тип геодезичних робіт являє собою один з пріоритетних напрямків компанії "Гільдія Інжиніринг".  

Геодезичні роботи Новопокровка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Топографо-геодезичні роботи У Новопокровці, які здійснюють наші геодезисти, допомагають отримати максимум точну інформацію про ситуацію на місцевості, її рельєф, що знаходяться на ній комунікаціях, як наземних, так і підземних, і об'єктах розташованих на ній. Вони здійснюються для забезпечення максимально ефективної експлуатації досліджуваного об'єкта, для використання по максимуму території, для створення проектів та будівельного процесу нової будівлі або споруди. Топографо-геодезичні роботи включають в себе інженерно-геодезичні вишукування, проведення топографічної зйомки і створення геопідосновы. Топографо-геодезичні роботи можна поділити на кілька етапів:

  • перший етап називається підготовчим. Під час нього геодезист отримує технічне завдання від замовника, готується необхідна документація. Після здійснюється аналіз картографічних матеріалів для досліджуваної території.
  • другий етап - польовий. Під час даного етапу проводяться роботи, під час яких здійснюються всі необхідні вимірювання.
  • третій етап - камеральний. Він полягає в оформленні документації на підставі даних, отриманих в ході проведення попереднього етапу. Створюються топографічні плани і схеми, карти, креслення у відповідності з необхідними нормами і вимогами. Під час камеральної обробки даних нашою компанією "Гільдія Інжиніринг" застосовується спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє надати дані замовнику в тому форматі, який йому потрібен.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топографічну зйомку у Новопокровці наші геодезисти здійснюють з використанням електронного тахеометра, який допомагає за мінімальний час отримати максимально точні дані. Пошук підземних комунікацій, а також їх трасування здійснюється з допомогою трассопошукових систем. Такі системи можуть працювати в контактному і безконтактному режимі.

Якщо вам необхідно виконати інженерно-геодезичні вишукування у Новопокровкі для будівництва лінійних споруд, наші геодезисти проведуть дані роботи якісно і оперативно, надавши дані з точністю до міліметра.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення