Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Одеса

Компанією «Гільдія Інжиніринг» регулярно проводяться геодезичні роботи в Одесі і області. Геодезичне супровід надається в рівній мірі промисловим і будівельним підприємствам, а також приватним особам. Крім того, здійснюється Геодезичний контроль в Одесі за споруджуваними об'єктами і вже активно які експлуатуються. Найбільш часто в Одесі використовуються наступні геодезичні послуги:

Контакти в Одесі:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Одесі розташований за адресою вул. Космонавтів, 32 11 пов. оф.3. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Одеса

Геодезичні роботи Одеса, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Якщо Вам потрібні послуги геодезиста в Одесі - обов'язково зверніться в наш Одеське представництво за телефонами 048-700-45-10, 050-932-73-39 або в call-центр головного офісу 0-800-50-30-57. Вам гарантовано буде наданий індивідуальний підхід. В ході персональної консультації Вам визначать перелік та вартість замовлених робіт, а по завершенню робіт Ви отримаєте повний комплект геодезичної документації в короткі терміни і за доступною ціною. В даний час порекомендувати професійні геодезичні послуги в Одесі компанії «Гільдія Інжиніринг» може велика кількість одеських підприємств і приватних осіб.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Геодезичні роботи Одеса

Як і в багатьох інших регіонах, в Одеській області досить затребувана послуга виносу меж ділянки в натуру. Ця послуга необхідна при отриманні в користування або реорганізації земельної ділянки або відновлення документів, що посвідчують право власності. винос меж використовується для закріплення меж земельної ділянки або відновлення меж ділянки. Після закінчення робіт Ви отримуєте чітко складену та оформлену технічну документацію із землеустрою, що підтверджує встановлення меж. Поворотні точки меж ділянки закріплюються межовими знаками. В Одесі винесення меж в натуру виконувався для АЗС на трасі Одеса-Южне для ТОВ Арт-Салон.

Винесення меж ділянки,
геодезичні роботи,геодезичні послуги по Одесі

Крім того, представництво компанії «Гільдія Інжиніринг» в Одесі виконує геодезичні роботи в будівництві. Досвідчені геодезисти здійснюють повний геодезичний контроль, на всіх стадіях будівництва. Регулярно проводяться виконавчі зйомки, складається виконавча документація. Після завершення будівництва можливі додаткові спостереження за деформацією конструкцій. Геодезичне супроводу будівництва дозволяє визначати правильність винесення осей і своєчасно знаходити помилки при будівництві. Геодезичний контроль в Одесі виконувався при будівництві Іллічівського вантажного порту, заправки на трасі Одеса-Південний, для будівельної компанії і для заводу «Металомонтаж». Виконавчі зйомки проводилися при зведенні каркасів будівель з металоконструкцій переробного комплексу олійних культур, екстракційного цеху в порту "Південний".

Виконавча геодезична зйомка

Геодезичні роботи при монтажі і пусконалагоджувальних роботах обладнання цементного заводу "Югцемент".

При оформленні землевпорядних документів та інженерному проектуванні використовуються плани і карти, що складаються за допомогою топографічної зйомки ділянки м 1:500. В Одеській області геодезисти компанії «Гільдія Інжиніринг» складали топозйомку (в т.ч. і зйомку масштабу 1:500) для реконструкції портів «Південний» і «Іллічівський». Дані, отримані при топографічній зйомці, можуть бути також використані для ландшафтного дизайну або при проектуванні комунікацій (укладання газопроводу, електрокабелю).

Також компанія проводить Одесі розбивку осей будівлі. Завдання розбивочних робіт полягає в винесення в натуру розташування точок будівлі, що будується згідно з робочим кресленням проекту. Високоточне обладнання, що використовується геодезистами компанії «Гільдія Інжиніринг», дозволяє проводити будівельні роботи з мінімальними відхиленнями від проектної документації. Будівельна розбивка споруд в Одесі проводилася як для житлових комплексів, так і промислових об'єктів.

Зйомка фасадів

Одеса володіє густий і, найчастіше, заплутаною мережею комунікацій. Для запобігання пошкоджень прокладених під землею інженерних мереж компанія «Гільдія Інжиніринг» пропонує комплекс послуг з пошуку і нанесення на план теплотрас, водопроводів, каналізації, кабелів зв'язку, ліній энергопередачи та інших видів комунікацій. Багато з цих об'єктів можуть перетинатися не тільки два, але і в три шари. Навіть якщо комунікації нанесені на план - вони можуть бути розташовані зі зсувом або на іншій глибині. Щоб уникнути пошкодження мереж перед початком экскавационных робіт обов'язково необхідно провести трасопошукові роботи.

Серед цікавих замовлень, які можна отримати тільки в Одесі, - пошук підземних катакомб на ділянці перед його купівлею, знаючи тільки кадастровий номер ділянки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення