Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Оріхів

Будь-яка земельна ділянка вимагає проведення геодезичних робіт, без яких неможливо здійснити переоформлення землі, отримати дозвіл на будівництво будівель або споруд. Насправді, причин для проведення геодезичних робіт не злічити. Вони бувають різні, тому геодезія має цілий ряд напрямків. Перш за все, слід розібратися, що ж собою представляють геодезичні роботи. Геодезія - це ціла наука, яка заснована на вимірах поверхні землі. Особливо широке застосування знайшла в супроводі всього будівництва.

Геодезичні роботи Оріхів, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Існує два основних етапи, на які діляться роботи геодезичного характеру - польовий і камеральний. Під час першого здійснюються вимірювання земної поверхні за допомогою спеціальних інструментів. Геодезисти повинні досконало володіти ними для того, щоб отримати максимум достовірної інформації, яка буде основою для складання необхідної документації. Це можуть бути топографічні карти або схеми, виконавча документація, звіти і різні креслення. Робота з документацією називається камеральних етапом.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Дуже важливо, щоб геодезичні роботи проводили кваліфіковані фахівці, які мають спеціальні навички і вміють користуватися обладнанням, що широко застосовується при проведенні вимірювань. Грамотність і відповідальне ставлення до своєї роботи - це ті головні якості, які притаманні нашим фахівцям. Ми виконаємо будь-які геодезичні роботи в Оріхові якісно в обумовлений термін і складемо всю необхідну документацію з відповідними нормами і вимогами, завдяки якій ви зможете отримати дозвіл на проектування та проведення будівництва.

Найбільш затребуваною послугою, серед усього переліку, які надає компанія "Гільдія Інжиніринг" є топографічна зйомка. Вона здійснюється для складання топографічних карт і схем. Топографічна зйомка являє собою комплекс робіт, які проводяться в три етапи:

  • підготовчий;
  • польовий;
  • камеральний.

Під час першого етапу збирається вся документація, яка потрібна і здійснюється її аналіз. Другий етап передбачає проведення вимірювань на досліджуваній ділянці з метою вибору розміщення геодезичних опорних пунктів. Третій - камеральний етап ґрунтується на складанні топографічного плану. Топоплан являє собою великомасштабне креслення, на якому за допомогою загальноприйнятих умовних позначень зображується поверхня земельної ділянки з усіма елементами, розташованими на ній. У ці елементи включені надземні і підземні комунікації, існуючі об'єкти нерухомості та всі предмети місцевості, в тому числі і різні насадження. Провести топографічну зйомку в Оріхові вам допоможуть наші фахівці, які виконають свою роботу бездоганно. Ми виконаємо геодезичні роботи в Оріхові будь-якої складності, якістю яких ви залишитеся задоволені.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення