Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Оржонікідзе

Геодезія грає дуже важливу роль при проведенні будівництва будівель або споруд, і найчастіше супроводжує весь будівельний процес. Інженерно-геодезичні вишукування представляють сукупність топографічних і геодезичних робіт, під час яких проводяться вимірювання, обчислення та проектування.

Геодезичні роботи Оржонікідзе, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Всі роботи повинні здійснювати лише кваліфіковані фахівці, які вміють користуватися спеціальним обладнанням для отримання точних даних. Це дуже важливо так, як навіть найменша помилка може спричинити за собою неминучі наслідки такі, як тріщини, деформація фундаменту і багато іншого. Щоб вас не торкнулися такі неприємності і будівля або споруда була надійною і довговічною, надайте проведення інженерно-геодезичних вишукувань в Орджонікідзе компанії "Гільдія Інжиніринг".

За багаторічний період роботи наша компанія зібрала у своєму штаті лише найкращих геодезистів, які відповідально ставляться до кожного поставленого перед ними завдання, якої б складності воно не було. Ми розуміємо всю відповідальність своєї роботи, тому дуже уважні під час її виконання.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерно-геодезичні вишукування, які ми проводимо в Орджонікідзе, включають в себе такі роботи:

  • створення геодезичної розбивочної основи;
  • проведення розбивочних робіт;
  • вимірювання деформацій основ будь-яких конструкцій будівель і споруд.

По закінченні кожного етапу монтажно-будівельних робіт проводиться виконавча зйомка, завдяки якій здійснюється контроль над якістю винесення проекту в натуру і виявляються всі відхилення, допущені під час будівельного процесу. На основі отриманих даних складається виконавча документація в електронному вигляді або на папері. Виконавча документація включає в себе креслення і схеми. По завершенні будівництва проводиться контрольно-виконавча зйомка.

Наші фахівці проведуть виконавчу зйомку в Орджонікідзе якісно і оперативно.

Проведення геодезичних робіт необхідно не тільки під час будівельного процесу, але і для проведення різних операцій з земельними ділянками. Геодезія може знадобитися в разі проведення купівлі-продажу земельної ділянки, у вирішенні спору між сусідами з приводу кордонів, при оформленні договору дарування та спадщини, а також багато іншого.

найактуальнішою послугою є топографічна зйомка. Вона передбачає проведення ряду робіт, спрямованих на вимір ділянки для складання топографічних карт і схем. Топозйомка може проводиться в різних масштабах. Це залежить від мети, для якої вона проводиться. Якщо вам потрібна топографічна зйомка в Орджонікідзе, ми її проведемо якісно і за доступною ціною, надавши максимально точні дані.

Замовити наші геодезичні послуги в Орджонікідзе ви зможете за телефон, вказаною на нашому сайті.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення