Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Перещепине

Геодезія так чи інакше пов'язана з вимірюваннями, і без неї не обходиться жодна стадія будівництва. Але помилково вважати, що тільки цим і обмежується геодезія. Геодезичні роботи необхідні для здійснення різних операцій, пов'язаних із земельними ділянками. Наприклад, купівля-продаж, оформлення спадщини, дарування і т. д. Не менш важлива вона і при проектуванні і плануванні дачних ділянок. А іноді здатна вирішити спір, що виник між сусідами. Як бачимо, для проведення геодезичних робіт досить багато підстав і якщо вам потрібна геодезія в Перещепино, ми із задоволенням надамо такі послуги.

Геодезичні роботи Перещепине, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

В компанії "Гільдія Інжиніринг" працюють геодезисти з багаторічним стажем, тому їм не страшні ніякі складності поставлених перед ними геодезичних задач. У будь-якому випадку, наші фахівці виконають їх якісно і оперативно. У своїй роботі вони використовують інноваційне технічне обладнання, яке дозволяє отримати дані, під час проведення вимірювань, з точністю до міліметра. Наша компанія надає великий спектр геодезичних послуг, серед яких найбільш актуальною є проведення топографічної зйомки. Топографічний план являє собою комплекс робіт з вимірювання кутів, висот і відстаней, за результатами яких складається топографічний план.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топографічна зйомка здійснюється в кілька етапів:

  • польові роботи. Вона включає в себе дослідження території і підземних комунікацій. Під час проведення даних робіт використовується тахеометр;
  • камеральні роботи. Виконуються на основі отриманих даних, під час проведення попереднього етапу. Камеральні роботи включають в себе розробку  топографічного плану. На ньому, за допомогою загальноприйнятих умовних знаків, позначаються всі елементи, які знаходяться на досліджуваній ділянці;
  • складання технічного звіту. Це завершальний етап топографо-геодезичних робіт. Такі звіти потрібні для надання в органи архітектури та містобудування. Правильно і грамотно складений документ дозволяє одержати дозвіл на проектування та проведення будівництва об'єкта.

Топографічна зйомка може виконуватися у великих і дрібних масштабах. Найбільш актуальний масштаб 1/500. Геодезисти компанії "Гільдія Інжиніринг" мають великий досвід у здійсненні цих робіт, тому для них провести топографічну зйомку в Перещепино не складе особливих труднощів, незалежно від її масштабу. У будь-якому випадку, роботи будуть виконані якісно і оперативно.

Не менш важливою є контрольно-виконавча зйомка, яка проводиться на будмайданчику для контролю за якістю винесення проекту в натуру, а також для того, щоб виявити усі відхилення, які були допущені під час проведення будівельних робіт. Така зйомка проводиться по завершенні кожного етапу будівельно-монтажних робіт. Отримані результати обробляються і на їх основі складається виконавча документація. Вона може бути оформлена на папері та в електронному вигляді. Провести виконавчу зйомку в Перещепино і грамотно скласти виконавчу документацію вам допоможуть наші фахівці, які з відповідальністю підходять до кожної поставленої перед ними завданням і виконують все на вищому рівні.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення