Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Першотравенськ

"Гільдія Інжиніринг" - це компанія, яка надає геодезичні послуги. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які виконають поставлену перед ними геодезичну задачу будь-якої складності якісно і оперативно. Багаторічний досвід дозволив зібрати компанії у своєму штаті кращих геодезистів, які розуміють усю важливість своєї роботи, тому виконують її з максимальною уважністю і відповідальністю. Якщо вам необхідно здійснити геодезичні роботи в Першотравенську, ми із задоволенням їх виконаємо, надавши по закінченні дані з точністю до міліметра.

Геодезичні роботи Першотравенськ, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезія - це наука пов'язана з вимірами на земній поверхні. Ця наука особливо популярна під час проведення монтажно-будівельних робіт або при різних операціях пов'язаних з певною ділянкою землі. Геодезичні роботи здійснюються в два етапи. Під час першого здійснюються роботи по вимірюванню місцевості. Він називається польовим. Другий - камеральний, включає в себе складання креслень, звітів, схем, карт за отриманими даними під час проведення першого етапу.

Геодезичні роботи бувають різних видів. Топографо-геодезичні роботи - один з основних видів. Такі роботи можуть бути як окремим напрямком геодезичних послуг, які проводяться для створення топографічних карт і схем, і можуть бути основою що формує весь проце інженерно-геодезичних вишукувань.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топографічні роботи здійснюються в кілька етапів:

  • підготовчий;
  • польовий;
  • камеральний.

Перший передбачає збір всієї необхідної документації та її аналіз, другий - комплекс робіт, спрямованих на вимірювання місцевості, а третій - складання та оформлення всієї відповідної документації.

Серед топографо-геодезичних робіт найбільш актуальна топографічна зйомка. Вона передбачає проведення цілого комплексу вимірювальних робіт за результатами яких складаються топографічні карти і схеми. Топозйомка може проводитися в різних масштабах. Найбільш поширена в масштабі 1/500. Багатьом вона відома під назвою "п'ятисотка". Отримані дані є основою для складання топоплана, що представляє собою великомасштабне креслення, на якому за допомогою загальноприйнятих умовних позначень відображають всі предмети, розташовані на досліджуваній місцевості.

Наші фахівці проведуть будь-які топографо-геодезичні роботи в Першотравенську якісно з наданням грамотно складеної документації.

Ще одним з найважливіших видів геодезичних робіт є інженерно-геодезичні вишукування. У них включені такі роботи:

  • винесення меж в Першотравенську;
  • розбивка осей об'єктів в Першотравенську;
  • виконавча зйомка в Першотравенську;
  • закладка реперів;
  • виніс будівельних осей в натуру;
  • камеральна обробка даних і т. д.

Ми надамо будь-які геодезичні послуги в Першотравенську, які можна замовити за телефоном, вказаним на сайті або зв'язатися з нашим фахівцем, написавши йому повідомлення в онлайн-чаті.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення