Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Петриківка

Володіючи земельною ділянкою рано чи пізно кожен стикається з ситуацією, коли необхідно проведення вимірювальних робіт. І не залежно від того, що саме ви будете на ній робити, чи будувати нову будівлю чи споруду, або ж вам потрібно просто визначити межі цієї ділянки, в будь-якому випадку доведеться звертатися за допомогою до геодезистів. І для того, щоб всі роботи були виконані якісно, довіряти їх потрібно тільки кваліфікованим фахівцям, які володіють спеціальними навичками і вміннями. Саме такі геодезисти працюють в компанії "Гільдія Інжиніринг". У своїй роботі вони використовують спеціальні інструменти, за допомогою яких отримують точну і достовірну інформацію про досліджувану місцевость. Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає широкий спектр геодезичних послуг у Петриківці.

Геодезичні роботи Петриківка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Геодезія - це ціла наука, пов'язана з вимірами земної поверхні, яка знайшла широке застосування в будівництві. Роботи виконуються в два етапи. Польовий етап включає в себе роботи пов'язані з вимірюваннями на місцевості. Камеральний етап являє собою роботи спрямовані на складання звітів, креслення креслень, складання планів і схем. При складанні і оформленні даної документації за основу беруться результати, які були отримані під час здійснення польових робіт.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" проводить такі геодезичні роботи в Петриківці:

  • розбивочні геодезичні роботи в Петриківці;
  • виконавча зйомка в Петриківці;
  • інженерно-геодезичні дослідження в Петриківці;
  • створення опорних геодезичних мереж;
  • топографічні роботи в Петриківці;
  • кадастрові роботи в Петриківці;
  • підрахунок обсягів земляних робіт в Петриківці.

найактуальнішою серед усіх послуг, які надає наша компанія є топографічна зйомка. Топографічні роботи - це сукупність робіт, які спрямовані на вимірювання висот, відстаней і кутів за допомогою спеціальних інструментів. Найчастіше такі вимірювання проводять застосовуючи тахеометр, рідше - теодоліт. Отримані дані беруться за основу при складанні топографічних карт і схем. Топозйомка буває різних масштабів. Найбільш затребувана зйомка - "п'ятисотка" у масштабі 1/500.

Ми розуміємо всю важливість своєї роботи, тому до кожного завдання підходимо грамотно і відповідально, якої б складності не було воно. Довіривши проведення геодезичних робіт наших фахівців ви можете не сумніватися, що всі роботи будуть виконані якісно і в строк.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення