Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Пологи

Геодезія - це напрямок виробництва, який полягає в дослідженні території шляхом всіляких вимірювань. Всі ці виміри формуються у певні послуги. Вони проводяться з використанням професійного обладнання - цифрових тахеометрів, нівелірів, GPS-навігаторів, лазерних рівнів та інших геодезичних приладів.

Геодезичні роботи Пологи, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Роботи в рамках геодезії можуть підрозділятися на польові та камеральні. Польові, як вже зрозуміло з назви, передбачають фіксацію необхідних параметрів ділянки або об'єкту безпосередньо на місці його розташування. Для цих цілей якраз і необхідно вищеперелічене обладнання. Камеральні роботи - це наступна стадія, яка полягає в обробці тих відомостей, які були отримані в ході польової стадії. Камеральні роботи вимагають від геодезистів відмінного володіння спеціальними комп'ютерними програмами, які допомагають обробити дані.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Як бачимо, хоч всі геодезичні роботи і поділяються на два напрями, проте ці напрями між собою тісно взаємопов'язані. Об'єднує їх те, що і польові та камеральні роботи входять до складу інженерної геодезії. Саме цей геодезичний напрямок відповідає за дослідження земельної ділянки з метою проведення на ньому будівельних робіт.

Якщо ви плануєте будівництво і хочете, щоб новий об'єкт служив вам довгі роки без додаткових проблем, то вам просто необхідно виконання деяких геодезичних робіт. Саме перше, що вам знадобиться - це топографічна зйомка. Без цієї важливої процедури неможливо складання проекту будівництва. Топозйомка для забудови проводиться в масштабі 1:500 і включає такі дані як розміри території, її рельєф, розташування всіх елементів на ділянці, у тому числі і комунікаційних мереж. Результатом топозйомки виступає топографічний план, який передає докладно всі дані і допомагає при проектуванні.

Іншими роботами, необхідними в ході будівництва, які ми надаємо в Пологах, стають:

  • розрахунок обсягів земляних робіт в Пологах;
  • перенесення проекту на будівельний майданчик, разбивка основних і допоміжних осей;
  • проміжні виконавчі зйомки в Пологах;
  • підсумкова виконавча зйомка і складання виконавчої документації.

Крім супроводу будівництва наша компанія в Пологах працює в таких напрямках:

  • роботи землеустрою в Пологах та складання технічної землевпорядної  документації;
  • роботи, що передують благоустрою території - подеревна зйомка, складання схем та креслень ділянки для ландшафтного дизайну;
  • роботи на гідротехнічних об'єктах;
  • процедури, пов'язані з будівництвом автомобільних доріг і залізниць та їх експлуатацією;
  • моніторингові роботи на промислових та гірничих об'єктах в Пологах - виявлення перевищень горизонтальних  поверхонь і крену вертикальних споруд, визначення сировинних запасів, контроль за деформаційними процесами та інші процедури;
  • складання всіх видів картографічних матеріалів, їх оцифровка в Пологах, оновлення, редагування

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення