Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Полтава

Геодезія - це ціла галузь виробництва, яка спрямована на дослідження земної поверхні. Однак земна поверхня - поняття широке, що включає безліч параметрів. Природно, вивчити її з одного боку неможливо. Тому в геодезії існує цілий ряд напрямків і підходів, які дозволяють сконцентрувати увагу фахівців на якійсь одній галузі вивчення.

Контакти у Полтаві:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Полтаві розташований за адресою вул. Європейська, 53. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Полтава, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Серед численних геодезичних напрямів виділяється один дуже актуальний і затребуваний - інженерна геодезия. Геодезичні вишукування в Полтаві, геодезія в Полтаві охоплюють собою великий комплекс питань, що стосуються геодезичних робіт у будівництві. За допомогою численних процедур, які входять до складу інженерної геодезії, можна без праці досліджувати території та об'єкти на будь-якій стадії - на самому початку робіт, в ході будівельного процесу і навіть після його завершення. На кожному етапі будівельного процесу є свій набір актуальних процедур, які необхідно виконати для подальших успішних дій та досягнення якісного кінцевого результату.

Вартість геодезичних послуг від 2 900 грн за об'єкт

Починається все з землеустрою. Перш ніж приступати до якихось операцій з територією, потрібно привести в порядок документи на неї. Для цього і потрібні геодезичні землевпорядні роботи в Полтаві. Зокрема, це може бути:

 • кадастрова зйомка в Полтаві з подальшим складання кадастрового плану території;
 • винесення меж ділянки в натуру у Полтаві, закріплення меж межовими знаками та складання акта виносу меж;
 • уточнення меж ділянки в разі виникнення спірних ситуацій або втрати документів, що підтверджують межі.

Якщо документи в порядку можна планувати будівництво. Але перед складанням проекту необхідно виконати одну важливу процедуру - топографічну зйомку. Вона допоможе зафіксувати параметри території, покаже місця розташування вже наявних об'єктів і комунікацій, а також дасть відомості про особливості рельєфу. Топографічний план і лягає в основу проекту.

Початок будівництва характеризується такими роботами:

 • розрахунком об'ємів земляних мас;
 • розбивки осей споруд та перенесенням на місцевість проекту;
 • вивірянням елементів конструкцій;
 • виконавчими зйомками з метою контролювати реалізацію проекту на практиці;
 • виконавчою геодезичною зйомкою комунікацій.

Після завершення будівельного процесу робота геодезистів не закінчується. В першу чергу необхідно провести підсумкову виконавчу зйомку і скласти виконавчу документацію, яка дозволить ввести конструкцію в експлуатацію.

Крім того, зовсім не зайве, якщо геодезисти будуть проводити регулярні спостереження над об'єктом з метою виявлення відхилень від норми, деформацій, збоїв у роботі. Особливо це стосується промислових об'єктів. Контрольними процедурами можуть бути:

 • нівелювальних роботи;
 • визначення крену висотних споруд;
 • геодезичні зйомки конструкцій.

залежно від характеру об'єкта, набір процедур може змінюватися. Будь-яку з них ви можете отримати, звернувшись в нашу геодезичну компанію в Полтаві.

Коментарі та запитання:


Наталія
Потрібно виконати геодезичну зйомку кабельної траси довжиною 400 метрів в районі вулиць Героїв Крут та Драгоманова в мс.Полтаві з подальшою реєстрацією у Реєстрі комунікацій. Орієнтовна вартість? З ким звязатися?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Наталія! Для розрахунку вартості та детальної консультації спеціаліста, подзвоніть за номером, вказаним на сайті.

Ольга
Доброго дня! Вкажіть будь ласка вартість на геологію геодезію у Полтаві для будівництва?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Ольга! 
Назва послуги Ціна
Винесення меж ділянки до 10 точок 1 200 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки без погоджень 1 100 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки з печаткою Головапу 2 900 грн.
Розбивка геодезичних осей для будівництва 1 100 грн.
Виконавча геодезична зйомка 1 000 грн.
Геологія ділянки 3 900 грн.
Викопіювання М1:2000 та ситуаційний план 1 600 грн.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення