Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи П'ятихатки

Геодезія - наука, яка досліджує поверхню землі, виявляє якісні і кількісні показники тієї чи іншої місцевості. Цілі, заради яких і виконуються ті чи інші дії геодезичного характеру, можуть бути найрізноманітнішими.

Геодезичні роботи П'ятихатки, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

В рамках геодезії існує безліч різноманітних напрямків, кожен з яких має свій об'єкт дослідження і свої завдання. Одним з таких напрямків є інженерна геодезія. Вона являє собою цілу сукупність методів, якими здійснюється дослідження місцевості в цілях будівництва або реконструкції. Саме інженерна геодезія на сьогоднішній день - найпрогресивніший і найпопулярніший напрям.

До складу інженерної геодезії входить цілий ряд робіт, які виконуються на кожному з ключових етапів будівельного процесу. Як правило, геодезія супроводжує будівництво або реконструкцію якого-небудь об'єкта від самого початку і до введення його в експлуатацію. Також невід'ємною складовою інженерної геодезії є моніторинг цих об'єктів у процесі їх функціонування і експлуатації з метою вчасного виявлення деформаційних процесів і негативних змін в конструкції.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Починаються роботи на будівництві з інженерно-геодезичних вишукувань. Ключова процедура в цьому напрямку - топографічна зйомка. Мета цієї процедури - всебічно і детально досліджувати земельну ділянку, відведену під забудову чи об'єкт, який потребує реконструкції.

У ході топографічної зйомки виявляються такі параметри території, її розміри, особливості рельєфу, розташування комунікаційних ліній під землею і на її поверхні, наявність і стан об'єктів нерухомості. Ці дані фіксуються за допомогою електронних тахеометрів і супутникових систем навігації. Потім вони обробляються, і по їх результатам створюється топографічний план в тому ж масштабі, в якому проводилася сама зйомка. Як правило, в цілях проектування застосовується стандартний масштаб - 1:500. Завершальною стадією вишукувальної етапу є перенесення розробленого проекту на майданчик.

Крім інженерно-геодезичних вишукувань в рамках будівництва проводиться підрахунок обсягів земляних робіт, розбивка осей майбутньої будівлі, виконавчі  зйомки з супутньою документацією. Всі ці роботи дозволяють провести будівельний процес правильно, без помилок.

І хоча інженерні послуги є основними і найбільш затребуваними, наша компанія проводить і інші геодезичні роботи в П'ятихатках:

  • землевпорядні роботи в П'ятихатках - кадастрова зйомка, складання плану, винесення меж ділянки в натуру;
  • виконавчі зйомки підземних комунікацій у П'ятихатках;
  • подеревна зйомка для реалізації цілей благоустрою та ландшафтного дизайну;
  • геодезичні зйомки і геодезичні роботи при будівництві автодоріг і залізничних об'єктів;
  • оцінка вертикальності висотних споруд;
  • нівелювання поверхонь у П'ятихатках;
  • виявлення залишків сировини на складах, корисних копалин, осаду на гідротехнічних спорудах;
  • моніторинг за станом об'єктів промислового, гідротехнічного призначення у процесі їх функціонування.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення